Republic Records / Press

Drake niespodziewanie wydał nową płytę. „Honestly, Nevermind” już na streamingach


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Drake wydał swój siódmy studyjny album – Honestly, Nevermind – zaledwie kilka godzin po niespodziewanym ogłoszeniu wydawnictwa. Płyta wylądowała na streamingach o północy. Sprawdź!

Drake opublikował nowy album wraz ze statementem

Na platformie Apple Music oprócz albumu znalazła się obszerna wiadomość od Drake’a.

Pracuję z każdym oddechem mojego ciała, ponieważ to praca, nie powietrze sprawia, że czuję się żywy.

To jest naprawdę szkodliwa sprawa, ale mojemu perfekcjonistycznemu umysłowi to nie przeszkadza, bo nikt nie wie, co się dzieje w mojej głowie, gdy chodzę spać o 21:00 i wstaję o 5:00 – chyba że powiem o tym w moich rymach.

Nie pamiętam ostatniego razu, kiedy ktoś odłożył telefon, spojrzał mi w oczy i zapytał mnie o to, jak zapatruję się na obecne czasy.

Ale pamiętam każdy taki przypadek, kiedy ktoś sprawił, że oczy mi rozbłysły. Celowo staram się zapomnieć o tym, co zaszło pomiędzy mną a niektórymi ludźmi, bo wiem, że nie umiem wybaczyć, nawet gdy próbuję.

Moja potrzeba zemsty za każdym razem wygrywa z moim wewnętrznym „dobrym gościem”. Mam plany, o których mogę rozmawiać tylko z czteroma osobami, bo ostatnio, gdy ktoś inny się o nich dowiedział… to już osobna historia.

W tym oświadczeniu chcę zaznaczyć, że nie jestem na etapie życia, na którym ktokolwiek klepałby mnie po ramieniu.

Preferuję lojalność ponad emoji ognia.

Wiem, że to była mroczna noc, gdy los nie był po mojej stronie i moje umiejętności trafiły do kogoś, kto odebrał mi życie, wykończył mnie z uśmiechem na twarzy.

Wiem, że wszyscy, którzy mówią, że mnie kochają, nie kochają mnie tak naprawdę, zwłaszcza gdy dobrze mi się wiedzie. Obserwują mnie na każdym etapie życia.

Nienawidzę być realistą

Nie jestem ślepy

Wiem, o co tu chodzi i wiem, kto jest po mojej stronie

Szczerze… nieważne

– napisał artysta, dopisując obok swojej wiadomości „dedykowane naszemu bratu V”.

Drake – Honestly, Nevermind – odsłuch albumu

Na liście producentów wykonawczych płyty znalazł się sam Drake oraz Noah “40” Shebib, Oliver El-Khatib, Noel Cadastre i producent z Afryki Południowej, DJ Black Coffee.

Co się zaś tyczy producentów muzycznych, którzy dołożyli swoją cegiełkę do krążka, to można wśród nich wymienić DJ-a Carnage’a, który wyprodukował na album 6 tracków. Twórca podziękował Drake’owi za współpracę na swoim Twitterze.

Przeczytaj także: Prokuratura żąda, by Suge Knight wypłacił 81 milionów dolarów

Drake wydał swój siódmy studyjny album – Honestly, Nevermind – zaledwie kilka godzin po niespodziewanym ogłoszeniu wydawnictwa. Płyta wylądowała na streamingach o północy. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →