“More Life” Drake’a jeszcze w tym tygodniu!

Obserwuj nas na instagramie:

Drake nie nazywa “More Life” płytą, ale playlistą, jednak na pewno znajdą się na niej jego nowe numery.

Trzy pierwsze utwory ze “ścieżki dźwiękowej do życia”, jak zapowiada projekt “More Life” Drake, ukazały się wreszcie w październiku. Poznaliśmy wreszcie więcej szczegółów dotyczących premiery “nie albumu, ani nawet mixtape’a, ale kolekcji utworów, które staną się ścieżką dźwiękową waszego życia“.

Drake wrzucił na Instagram filmik zapowiadający premierę “More Life”. Wynika z niego, że nowe wydawnictwo zostanie udostępnione już 18 marca, czyli w najbliższą sobotę!

?

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

“More Life” najprawdopodobniej połączy nowe utwory Drake’a z trackami ciekawych gości. Wszystkiego dowiemy się za tydzień po włączeniu Ovo Sound Radio. Na razie możemy przypomnieć sobie zapowiadające materiał utwory – “Fake Love”, “Sneakin'” z 21 Savage oraz “Two Birds, One Stone”.

Drake nie nazywa “More Life” płytą, ale playlistą, jednak na pewno znajdą się na niej jego nowe numery. Trzy pierwsze utwory ze “ścieżki dźwiękowej do życia”, jak zapowiada projekt “More Life” Drake, ukazały się wreszcie w październiku. Poznaliśmy wreszcie więcej szczegółów dotyczących premiery “nie albumu, ani nawet mixtape’a, ale kolekcji utworów, które staną się ścieżką […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →