Trzy nowe numery Drake’a i zapowiedź płyty


24 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Drake, którego “One Dance” jest najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify w historii, zapowiedział na grudzień nowe wydawnictwo.

W ostatni weekend Drake wpadł na audycję do stacji Beats 1, gdzie niespodziewanie podzielił się kilkoma nowościami. Zaprezentował trzy nowe utwory będące częścią nowego projektu More Life, który ma mieć premierę w grudniu tego roku.

“Two Birds One Stone”, “Sneakin” i “Fake Love” to pierwsze zajawki “ścieżki dźwiękowej do życia” – tak szumnie Drake zapowiedział projekt More Life. Nie będzie to klasyczny album, ani nawet mixtape, ale “kolekcja utworów, która stanie się ścieżką dźwiękową waszego życia”. Niech ci będzie, Drake.

Drake zaprezentował także swój remix “Wanna Know” londyńskiego rapera Dave’a. “To jeden z najmłodszych raperów z Wielkiej Brytanii, który znajduje się teraz na fali i płynie w szaleńczym tempie” – powiedział o nim Drake.

Sprawdź także:
G-Eazy: “Zawsze mam w sobie pierwiastek undergroundu” [wywiad]

Drake, którego “One Dance” jest najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify w historii, zapowiedział na grudzień nowe wydawnictwo. W ostatni weekend Drake wpadł na audycję do stacji Beats 1, gdzie niespodziewanie podzielił się kilkoma nowościami. Zaprezentował trzy nowe utwory będące częścią nowego projektu More Life, który ma mieć premierę w grudniu tego roku. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →