kadr z klipu do utworu „Falling Back" Drake'a

Drake stanie w ringu… z własnym sobowtórem?


28 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Drake został wyzwany do walki bokserskiej przez swojego sobowtóra. Koszt ewentualnej porażki dla obu panów może być spory. Sprawdź szczegóły.

Drake wyzwany do walki bokserskiej

Który to już raz wokół Drake’a dzieje się coś totalnie abstrakcyjnego? Ledwo zaprezentowaliśmy ranking najdziwniejszych historii z jego udziałem, a tu już wydarzyła się kolejna. Kanadyjczyk został wyzwany do walki bokserskiej przez… swojego sobowtóra. Mężczyzna o imieniu Izzy w ostatnich miesiącach zyskał ogromną popularność na samym fakcie podobieństwa do Drizzy’ego. Ostatnio nawet pojawił się w podcaście We In Miami, gdzie skierował przesłanie do Drake’a:

Wyzywam Drake’a na pojedynek bokserski. Właśnie podpisałem kontrakt z Celebrity Boxing. Jeśli wygrasz, zmienię swoje imię z Izzy Drake na po prostu Izzy. Jeśli ja wygram, chce milion dolarów i podpisać kontrakt z OVO. Chcę wyżywić rodzinę

– wypowiedź Izzy’ego w We In Miami, tłumaczenie własne.

Jak do tej pory Drizzy nie odniósł się do propozycji. Myślicie, że Izzy osiągnie swój cel? Oglądalibyście walkę dwóch Drake’ów?

Drake – Falling Back 

Honestly, Nevermind na szczytach list przebojów, lecz niedosyt pozostaje

Nie da się wykluczyć, że jedyną odpowiedzią Drake’a, o ile takowa się ukaże, będzie (idąc za tytułem jego płyty) Honestly, Nevermind. Kanadyjczyk z pewnością ma ręce pełne roboty w związku z premierą swojego ostatniego krążka. Nikogo nie powinno bowiem zdziwić, że wydany z zaskoczenia album wylądował na szczytach list przebojów w wielu krajach. Drake po raz kolejny zdominował Billboard 200, jednak wynik sprzedażowy płyty powinien dać mu do myślenia w kwestii formy promocji przez brak promocji. W pierwszym tygodniu Honestly, Nevermind osiągnęło sprzedaż na poziomie 204 tysięcy kopii, co stanowi najsłabszy wynik ze wszystkich jego studyjnych albumów. Dla porównania Certified Lover Boy w pierwszym tygodniu wykręciło wynik 613 tysięcy. I choć na pusty portfel Drizzy raczej nie narzeka, to z pewnością taki spadek względem albumu wydanego niecałe 10 miesięcy temu może rozpatrywać w kategoriach porażki.

Drake został wyzwany do walki bokserskiej przez swojego sobowtóra. Koszt ewentualnej porażki dla obu panów może być spory. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Drake wyzwany do walki bokserskiej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →