materiały prasowe

Drake cyborgiem w uniwersum DC Comics? To nie było tak niemożliwe jak brzmi

Obserwuj nas na instagramie:

Projektant postaci Jared Krichevsky poinformował na swoim Instagramie, że Drake miał zostać cyborgiem w jednej z produkcji z uniwersum DC Comics. Sprawdź szczegóły.

Drake postacią z DC? Ponoć coś było na rzeczy

O liczbie dziwnych newsów na temat Drake’a można by rozpisywać się godzinami a, jak widać, kolejnych nie brakuje. I choć wcielenie rapera do uniwersum DC Comics nie jest tak abstrakcyjne jak np. historia ostrego sosu w prezerwatywie, to jednak dość ciężko uwierzyć w ten scenariusz. Taką wersję utrzymuje jednak Jared Krichevsky, mieszkający w Los Angeles projektant postaci, który pracował, chociażby przy drugim sezonie Stranger Things czy filmach Godzilla vs. Kong, Wolverine 2. Jego zdaniem Drake był przymierzany do roli cyborga w serialu, który ostatecznie nie powstał. Po wzroście zainteresowania postem Krichevsky dodał:

Nie wiem, na jakim poziomie rozważali jego kandydaturę. Dostałem tylko krótką informację, że Cyborg miał zostać upodobniony do Drake’a. Mogło to być nic takiego, w kwestii zaangażowania rapera w produkcję.

Czysto teoretycznie jednak angaż Drake’a ma uzasadnienie. Raper w końcu miał w swoim życiu epizod aktorski w serialu Degrassi: Nowe pokolenie, gdzie grał postać Jimmy’ego Brooksa, znanego obecnie głównie z… memów. Drake odszedł, by rozwijać karierę muzyczną, jednak plotki głoszą, że powodem odejścia było przykucie jego postaci do wózka inwalidzkiego. W wywiadzie z 2015 roku dla W Magazine Kanadyjczyk wspominał jednak, że bardzo chętnie wróciłby do aktorstwa. To co, może jednak ta rola cyborga? Patrząc na pracę Jareda Krichevsky’ego nie umiemy oprzeć się wrażeniu, że pasowałby idealnie do aktorskiej adaptacji Młodych Tytanów. A wy?

“Drakeborg” w wykonaniu Jareda Krichevsky’ego

Projektant postaci Jared Krichevsky poinformował na swoim Instagramie, że Drake miał zostać cyborgiem w jednej z produkcji z uniwersum DC Comics. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →