Drake z krótkim komentarzem po historii ostrego sosu w… prezerwatywie


12 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Drake odniósł się do sytuacji z ostrym sosem, o jakiej opowiedziała jedna z jego ostatnich partnerek seksualnych. Sprawdź.

Absurdalny wywiad

W ostatnich dniach do sieci trafiły kuriozalne doniesienia dotyczące Drake’a i sposobów, w jakie chroni się przed byciem wykorzystanym w sypialni. Modelka, która w ostatnim czasie spotkała się z Drake’iem w jego hotelu, w wywiadzie dla Too Much Hot Tee podała informację, jakoby kanadyjski raper po użyciu prezerwatywy… dolewał do niej ostrego sosu. Ma to na celu zabicie plemników, tak by nikt ich nie wykorzystał bez wiedzy artysty. W jaki sposób modelka dowiedziała się o tym fakcie? Cóż, bardzo bolesny. Fortuna oraz sława, jakie posiada Drake, nakierowuje ludzi na najdziwniejsze pomysły, by też część z tego zgarnąć dla siebie. Chociażby poprzez alimenty.

23 godziny i 45 minut sławy

Drake odniósł się do całej tej sytuacji w nowym poście na swoim Instagramie w sposób bardzo krótki i dosadny: “Masz swoje 15 minut sławy, ja zabieram pozostałe 23 godziny i 45 minut.” Trudno odmówić Kanadyjczykowi słuszności patrząc na astronomiczne wyniki sprzedażowe oraz wyświetlenia, jakie osiągnął jego ostatni album Certified Lover Boy. Szósty studyjny album Drake’a pobił rekord Spotify w największej liczbie dziennych odtworzeń na tej platformie z wynikiem 50 miliardów razy (!), a CLB zdominowało listy Billboardu.

Wpis Drake’a na Instagramie

Drake odniósł się do sytuacji z ostrym sosem, o jakiej opowiedziała jedna z jego ostatnich partnerek seksualnych. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Absurdalny wywiad W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →