Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images

Drake w mundurze Wojska Polskiego. Agencja Mienia Wojskowego komentuje


02 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Parę dni temu polską część Internetu obiegła wieść, że Drake pojawił się na scenie w mundurze polskiej armii. Incydent nie uszedł uwadze Agencji Mienia Wojskowego, która bezpośrednio odniosła się do sytuacji.

Agencja Mienia Wojskowego komentuje ubiór Drake’a

29 listopada w Danforth Music Hall w Toronto wystąpił Giveon. Podczas koncertu na scenę wkroczył rapowy włodarz miasta – Drake. Raper nie wykonał żadnego utworu, pojawił się jedynie, by uściskać występującego artystę. Drizzy zaskoczył nie tylko gwiazdę wieczoru i fanów pod sceną, ale również polskich internautów. Autor Certified Lover Boy wkroczył na scenę w mundurze Wojska Polskiego. Do sytuacji odniosła się Agencja Mienia Wojskowego, publikując post w mediach społecznościowych.

Zobacz: Drake i Kanye West wystąpią razem na koncercie w Los Angeles

Dotarły do nas informacje, że raper Drake na koncercie w Toronto wystąpił w kurtce, która przypomina górę od ubrania ochronnego wz. 128. Wszystkich fanów Drake’a musimy zmartwić, że raper nie kupił jej u nas. Po prostu takich kurtek nie mamy w sprzedaży. Przy okazji, co Waszym co Drake (pisownia oryginalna – przyp. red.) powinien kupić w AMW, gdyby wybrał się do nas na zakupy?

– pisze AMW w żartobliwym tonie.

Drizzy wkracza na scenę podczas występu Giveona

drake giveon wojsko polskie agencja mienia wojskowego
fot. reddit

Nie tylko Drake z polskim akcentem

Choć obecnie na polskim Internecie mówi się o ostatniej kreacji militarnej Drake’a, nie jest on pierwszym raperem o międzynarodowym zasięgu nawiązującym do naszego kraju. W 2018 roku w Warszawie wystąpił The Game, który wielokrotnie podkreślał sympatię do polskiej publiczności. Raper z Compton wystąpił wówczas w spersonalizowanej koszulce klubu piłkarskiego Legia Warszawa. T-shirt tego samego klubu założył Macklemore w 2013 roku. Raper wraz z Ryanem Lewisem wystąpił wówczas na swoim pierwszym koncercie w Polsce.

The Game – Progresja, Warszawa 2018

Parę dni temu polską część Internetu obiegła wieść, że Drake pojawił się na scenie w mundurze polskiej armii. Incydent nie uszedł uwadze Agencji Mienia Wojskowego, która bezpośrednio odniosła się do sytuacji. Agencja Mienia Wojskowego komentuje ubiór Drake’a 29 listopada w Danforth Music Hall w Toronto wystąpił Giveon. Podczas koncertu na scenę wkroczył rapowy włodarz miasta […]

Kup bilety na trasę Please, Stand-up 2022

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →