kadr z klipu do utworu „Falling Back" Drake'a

Drake “want it that way” podczas koncertu Backstreet Boys


04 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Drake nie przestaje zaskakiwać. Pojawił się na scenie podczas ostatniego koncertu Backstreet Boys w Toronto i wykonał z nimi największy hit grupy – I Want It That Way. Sprawdź szczegóły.

Drake na scenie z legendarnym boysbandem

Podczas ostatniego koncertu Backstreet Boys w Toronto na scenie pojawił się najbardziej znany mieszkaniec tego miasta, Drake, co wzbudziło wyjątkowy aplauz zgromadzonych fanów. W pewnym momencie Nick Carter zaintonował utwór Kanadyjczyka Hold On, We’re Going Home, a następnie przedstawił Drake’a jako nowego członka zespołu. Rozpoczęło się wykonanie największego hitu boysbandu – I Want It That Way. Ostatni refren piosenki wykonał nawet sam Drake i trzeba przyznać, brzmiało to naprawdę dobrze.

Wspólne wykonanie I Want It That Way przez Backstreet Boys i Drake’a

Król list przebojów z niedosytem

Drake w ostatnim miesiącu znowu zawędrował na pierwsze strony portali muzycznych. Wydany z zaskoczenia przez Kanadyjczyka album Honestly, Nevermind, wylądował na szczytach list przebojów w wielu krajach. Po raz kolejny zdominował Billboard 200, jednak wynik sprzedażowy płyty powinien dać mu do myślenia w kwestii formy promocji przez brak promocji. W pierwszym tygodniu Honestly, Nevermind osiągnęło sprzedaż na poziomie 204 tysięcy kopii, co stanowi najsłabszy wynik ze wszystkich jego studyjnych albumów. Dla porównania Certified Lover Boy w pierwszym tygodniu wykręciło wynik 613 tysięcy. I choć na pusty portfel Drizzy raczej nie narzeka, to z pewnością taki spadek względem albumu wydanego niecałe 10 miesięcy temu może rozpatrywać w kategoriach porażki.

Drake nie przestaje zaskakiwać. Pojawił się na scenie podczas ostatniego koncertu Backstreet Boys w Toronto i wykonał z nimi największy hit grupy – I Want It That Way. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →