kadr z teledysku „Freaky Friday”

Chris Brown typuje rapowe Mount Rushmore, a w nim m.in. 2Pac i Biggie


11 lipca 2022

Podziel się newsem:

W jednym z ostatnich wywiadów Chris Brown został poproszony o wytypowanie czterech raperów, którzy znaleźliby się na hip-hopowym Mount Rushmore. Artysta prędko podał nazwiska, jednak równie szybko je zmienił.

The Notorious B.I.G. obok 2Paca. Jak wyglądałoby rapowe Mount Rushmore według Chrisa Browna?

Kilka dni temu Chris Brown gościł w audycji LA Leakers. W trakcie rozmowy artystę zapytano o to, z jakich głów ułożyłby hip-hopową wersję Mount Rushmore (w rzeczywistości w skale wykuto twarze czterech prezydentów Stanów Zjednoczonych). Chris Brown bardzo szybko odpowiedział, typując Jaya-Z, Nasa, Big L-a i 2Paca. Po chwili jednak sprostował swoją wypowiedź.

Zobacz: The Notorious B.I.G. pojawił się w Nowym Jorku. Hologram rapera wywołał kontrowersje

Postaw Biggiego na miejscu Nasa! Kocham Nasa, cholera, to jest popie*dolone! Cholera, wstrzymaj się, przepraszam. Rakim też tam jest, przepraszam! Każdy z nich jest w moich typach. Wszyscy, których wymieniłem, są w moim Mount Rushmore

– powiedział Breezy.

Ice Cube nie zgodziłby się z Brownem?

Pytania o najlepszych raperów w historii pojawiają się w Stanach bardzo często. Kilka dni temu odpowiedział na nie również Ice Cube. Legenda Zachodniego Wybrzeża nie wymieniła jednak żadnego z wytypowanych przez Chrisa raperów. O’Shea Jackson Sr. bez wahania wskazał na Lil Wayne’a.

Ciężko jest pokonać Lil Wayne’a. Jego metafory są z innego świata. Poza tym potrafi tworzyć hity, wiesz. Był kopiowany przez te wszystkie lata, ale ostatecznie to były tylko kolejne kopie Lil Wayne’a, nic nowego. Więc myślę, że poza mną on. Zrobiłem wiele dla tej kultury, ale tak. On jest świetny

– stwierdził Cube.

W jednym z ostatnich wywiadów Chris Brown został poproszony o wytypowanie czterech raperów, którzy znaleźliby się na hip-hopowym Mount Rushmore. Artysta prędko podał nazwiska, jednak równie szybko je zmienił. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →