kadr z Blue Ivy Jay Z #SuperBowl 2022 / YouTube

JAY-Z groził, że zerwie umowę z NFL, jeśli Snoop Dogg i Dr. Dre nie wystąpią podczas Super Bowl Halftime Show


07 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W jednym z ostatnich wywiadów Snoop Dogg wyznał, jak doszło do tegorocznego występu podczas Super Bowl Halftime Show. Jak twierdzi legenda Zachodniego Wybrzeża, JAY-Z wymusił na władzach NFL udział Snoopa i Dr. Dre, grożąc zerwaniem umowy.

JAY-Z dyktuje warunki. Dzięki niemu podczas Super Bowl Halftime Show wystąpili Snoop Dogg i Dr. Dre

Kilka dni temu ukazała się rozmowa ze Snoop Doggiem dla TIDAL-a. Autor Doggystyle, obecny prezes Death Row Records, zdradził, jak doszło do jego występu podczas Super Bowl LVI Halftime Show na SoFi Stadium w Inglewood w lutym tego roku. Razem z raperem z Long Beach wystąpili również Dr. Dre, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar, a w ramach niespodzianki pojawili się także 50 Cent i Anderson .Paak.

Zobacz: Super Bowl Halftime Show: klęczący Eminem, 50 Cent tajemniczym gościem i Anderson .Paak na bębnach

Snoop wyznał w rozmowie, że obecność jego oraz byłego członka N.W.A. zapewnił sam JAY-Z, którego firma Roc Nation współprodukowała całe wydarzenie. Według Dogga Hova miał zagrozić władzom NFL zerwaniem umowy, jeśli podczas Halftime Show nie pojawi się Dre oraz Snoop.

Kochamy się. Nie potajemnie, ale publicznie, kochamy się. Jest, jak jest, więc to, że on stanął w naszej obronie i powiedział NFL: “Pieprzyć to. Oni grają, albo ja rezygnuję” – to było najbardziej gangsterskie g*wno ze wszystkich.

– powiedział raper.

To jednak nie koniec działań założyciela Roc Nation. NFL było zaniepokojone strojem scenicznym, który miał zamiar założyć Snoop Dogg. JAY-Z powiedział raperowi, by się nie przejmował niczym i “założył, na co ma ochotę”. Raper z Kalifornii opowiedział także, co wydarzyło się tuż po występie, który obejrzano już kilkadziesiąt milionów razy na YouTube.

Zszedł na dół i zaraz po wejściu przytulił się do mnie. Uściskaliśmy się mocno. To było tak, jakbyśmy wygrali mistrzostwa. Wiecie, jak to jest, kiedy człowiek naprawdę się cieszy? Ludzie nie rozumieją, że ja i on jesteśmy tymi jedynymi. On jest tym ze wschodu. Ja jestem z zachodu.

– dodał Snoop Dogg.

Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar & 50 Cent – występ podczas Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show

W jednym z ostatnich wywiadów Snoop Dogg wyznał, jak doszło do tegorocznego występu podczas Super Bowl Halftime Show. Jak twierdzi legenda Zachodniego Wybrzeża, JAY-Z wymusił na władzach NFL udział Snoopa i Dr. Dre, grożąc zerwaniem umowy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →