kadr z występu

Super Bowl Halftime Show: klęczący Eminem, 50 Cent tajemniczym gościem i Anderson .Paak na bębnach


14 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tegoroczne Super Bowl Halftime Show już za nami. Podczas imprezy nie zabrakło niespodzianek oraz kontrowersji, które wywołał Eminem, klęcząc na scenie.

Super Bowl Halftime Show zawładnęło Stanami Zjednoczonymi

Wczoraj w Inglewood w Kalifornii odbyło się Super Bowl LVI na stadionie SoFi. Podczas specjalnego Halftime Show na scenie pojawiły się legendy amerykańskiego rynku muzycznego, czyli Dr. Dre, Snoop Dogg, Kendrick Lamar, Eminem oraz Mary J. Blige. Oprócz zapowiedzianych kilka miesięcy wcześniej artystów, podczas Pepsi Halftime Show pojawili się również 50 Cent z In Da Club oraz Anderson .Paak, który wsparł Eminema w wykonaniu Lost Yourself.

Zobacz: Zendaya gwiazdą reklamy przygotowanej na Super Bowl. Narratorem… Andre 3000

Podczas występu wybrzmiały również takie utwory jak The Next Episode czy California Love zainicjowane przez Dr. Dre okrzykiem “Zachodnie Wybrzeże, zróbcie hałas!”. Podczas utworu członek N.W.A. podkreślił, że jest “w grze” już od trzech dekad. Mary J. Blige wykonała Family Affair współprodukowane przez Dre oraz No More Drama. Set lista Halftime Show nie mogła obyć się bez Still D.R.E., które również wybrzmiało.

To jest to, o co powinno chodzić w hip hopie i NFL, o reprezentowanie zmian i pójście do przodu. Doceniamy NFL za to, że w ogóle zabawiają się hip-hopem. Wiemy, że wielu ludzi nie chciało tej muzyki na scenie, ale jesteśmy tu teraz i nic na to nie poradzicie.

– powiedział Snoop Dogg.

Na oficjalnym kanale NFL opublikowano już pełny występ z Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show. W ciągu ośmiu godzin od publikacji na platformie YouTube obejrzano go ponad dziesięć milionów razy.

Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige & Kendrick Lamar – cały występ podczas Pepsi Super Bowl Halftime Show

Eminem klęczy w geście solidarności

Wczorajsza impreza nie obyła się bez kontrowersji. Pod koniec wykonywania Lose Yourself legenda z Detroit wykonała gest, który nie był mile widziany przez organizatorów. Eminem ukląkł, kładąc dłoń na głowę. Jak podają zagraniczne media, był to gest solidarności skierowany w stronę byłego rozgrywającego Colina Kaepernicka, grającego w klubie San Francisco 49ers.

Zobacz: Eminem zaprosił dwóch niesłyszących raperów, by wystąpili podczas Super Bowl

W 2016 roku sportowiec ukląkł podczas hymnu narodowego. Był to protest sportowca wobec brutalności policji oraz nierówności rasowej w Stanach Zjednoczonych. W związku z zachowaniem Kaepernicka nie przedłużono mu kontraktu.

Tegoroczne Super Bowl Halftime Show już za nami. Podczas imprezy nie zabrakło niespodzianek oraz kontrowersji, które wywołał Eminem, klęcząc na scenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Super Bowl Halftime […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →