Pomóż Dr. Dre odnaleźć zaginiony telefon


09 grudnia 2021

Podziel się newsem:

15 grudnia w GTA Online zadebiutuje misja The Contract, której główną postacią będzie Dr. Dre oraz jego nowa muzyka. Sprawdź szczegóły.

Snoop Dogg zasiał ziarno niepewności

Jakiś czas temu Snoop Dogg w podcaście Rolling Stone Music Now poinformował, że Dr. Dre pracuje nad muzyką do nowego GTA. Informacja ta rozgrzała fanów do czerwoności, choć większość zachowała na tyle chłodną głowę, by nie odebrać tego jako zapowiedzi szóstej odsłony serii. Spodziewano się jednak, że muzyka Dr. Dre trafi do GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, czyli odświeżonych wersji kultowych GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas. Odpowiedź okazała się jednak zgoła inna.

Nowa misja, odnaleźć telefon Dr. Dre

15 grudnia do GTA Online, sieciowego trybu gry GTA V, trafi misja The Contract. Gracz będzie miał okazję spotkać tam Dr. Dre oraz dobrze znanych ze świata gry Franka Clintona i Lamara Davisa. Zadaniem w najnowszej misji będzie odnalezienie telefonu, na którym znajduje się jedyna kopia najnowszych nagrań Dre. Gracz przemierzy więc wiele zakamarków Los Santos w poszukiwaniu niezwykle cennego smartfona. Wraz z nową misją, w GTA Online zadebiutuje także kolejny kanał radiowy, w którym będzie można usłyszeć utwory odnalezione w trakcie misji The Contract oraz zupełnie nowych, niepojawiających się wcześniej w grze artystów.

Zwiastun misji The Contract z udziałem Dr. Dre

Ratowanie reputacji Rockstara

Ruch z wprowadzeniem Dr. Dre do świata GTA może poprawić nieco sytuację studia Rockstar, którego notowania w ostatnich tygodniach nie stoją zbyt wysoko. Wszystko za sprawą GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, które okazało się totalną klapą i zostało bardzo nisko ocenione zarówno przez graczy, jak i krytyków. Narzekają oni głównie na pozbawienie remasteru pierwotnego stylu klasycznych odsłon GTA, co powinno być absolutną podstawą przy odświeżaniu gier. Ponadto niezbyt udane modele postaci i elementów otoczenia, a przede wszystkim masa błędów i glitchy sprawiają, że póki co GTA: The Trilogy – The Definitive Edition okazuje się niewypałem. Czy Dr. Dre w GTA Online pomoże graczom, choć na chwilę zapomnieć o całej sytuacji? Szczerze wątpię. Z pewnością jednak zwiększy zainteresowanie sieciowym trybem GTA V na jakiś czas.

15 grudnia w GTA Online zadebiutuje misja The Contract, której główną postacią będzie Dr. Dre oraz jego nowa muzyka. Sprawdź szczegóły. Snoop Dogg zasiał ziarno niepewności Jakiś czas temu Snoop Dogg w podcaście Rolling Stone Music Now poinformował, że Dr. Dre pracuje nad muzyką do nowego GTA. Informacja ta rozgrzała fanów do czerwoności, choć większość […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →