kadr z teledysku

Eminem zaprosił dwóch niesłyszących raperów, by wystąpili podczas Super Bowl


07 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas nadchodzącego Super Bowl Halftime Show na scenie pojawi się m.in. Eminem. Legenda z Detroit zaprosiła dwóch niesłyszących raperów, by wystąpili podczas imprezy.

Eminem zaprosił niesłyszących raperów do wystąpienia podczas Super Bowl Halftime Show

Już 13 lutego w SoFi Stadium odbędzie się Super Bowl LVI, podczas którego odbędzie się tradycyjne już Halftime Show. Podczas zbliżającej się imprezy na scenie pojawią się Eminem, Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige oraz Kendrick Lamar. Artyści wykonają kultowe utwory ze swoich repertuarów, choć część fanów liczy na zaprezentowanie również nowości od występujących.

Zobacz: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar wystąpią na Super Bowl 2022

Jak informuje portal Uproxx, powołując się na Detroit Free Press, Eminem rozszerzył listę nazwisk, które pojawią się na scenie podczas występu. Legenda z Detroit zaprosiła Seana Forbesa oraz Warrena “WaWa” Snipe’a do pojawienia się na scenie podczas Halftime Show. Niesłyszący raperzy będą przedstawiali piosenki headlinerów w amerykańskim języku migowym. Będzie to pierwszy raz, odkąd NFL wprowadzi ASL (American Sign Language) do halftime shows.

Sean Forbes – Little Victories

Oficjalny trailer imprezy dostępny

Oficjalny line-up tegorocznego występu podczas Super Bowl Halftime Show ogłoszono już w październiku. 20 stycznia na YouTube marka Pepsi opublikowała również oficjalny zwiastun zbliżającej się imprezy. Reżyserem spotu jest F. Gary Gray, a w tle wybrzmiewają największe przeboje zaproszonych artystów. Widzowie usłyszą m.in. HUMBLE. Kendricka Lamara, Still D.R.E. byłego członka N.W.A. czy Rap God Eminema.

Możliwość występu na Super Bowl Halftime Show i występu na moim własnym podwórku będzie jednym z największych emocji w mojej karierze. Jestem wdzięczny JAY-Z, Roc Nation, NFL i Pepsi, a także Snoop Doggowi, Eminemowi, Mary J. Blige i Kendrickowi Lamarowi za przyłączenie się do mnie w niezapomnianej kulturalnej chwili.

– powiedział Dr. Dre.

Oficjalny zwiastun Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show

Podczas nadchodzącego Super Bowl Halftime Show na scenie pojawi się m.in. Eminem. Legenda z Detroit zaprosiła dwóch niesłyszących raperów, by wystąpili podczas imprezy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →