Dr. Dre wypuszcza nowe utwory. Plejada gwiazd na gościnkach


15 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Dr. Dre udostępnił dziś aż 6 nowych utworów związanych ze współpracą z Rockstar Games Studio. Gościnnie m.in. Eminem i Snoop Dogg. Sprawdź.

Dr. Dre z własną misją w GTA Online

Do sieciowego trybu gry w GTA V trafiła dziś misja The Contract, której głównym bohaterem jest Dr. Dre. Gracz musi odnaleźć zaginiony telefon producenta, na którym znajdują się jego nieopublikowane numery. Do radia gry w związku z tym trafiło kilka nowych utworów, które Dre wskazał jako swoje ulubione, oraz nowe, których odszukanie jest celem misji. I właśnie te nowe utwory trafiły dziś do sieci. Gościnnie możemy usłyszeć na nich między innymi Eminema, Snoopa Dogga, Ricka Rossa, Andersona.Paaka, Bruno Marsa czy zmarłego tragicznie przed dwoma laty Nipseya Hussle’a.

Dr. Dre – The Scenic Route ft. Rick Ross, Anderson. Paak, Bruno Mars

Występ na Superbowl 2022

Dr. Dre przygotowuje się ponadto do innego bardzo dużego momentu w jego karierze. Za kilka miesięcy wystąpi on w przerwie finału Super Bowl, największego amerykańskiego wydarzenia sportowego. Na scenie towarzyszyć będą mu artyści, z którymi współpracuje od wielu lat, między innymi Kendrick Lamar, Eminem, Mary J. Blige czy Snoop Dogg. To ogromne święto nie tylko sportu, ale także muzyki i reklamy odbędzie się 13 lutego 2022 roku.

Grafika promująca występ Dr. Dre podczas przyszłorocznego finału Superbowl

Dr. Dre wypuszcza nowe utwory. Plejada gwiazd na gościnkach

Dr. Dre udostępnił dziś aż 6 nowych utworów związanych ze współpracą z Rockstar Games Studio. Gościnnie m.in. Eminem i Snoop Dogg. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →