kadr z „Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar & 50 Cent FULL Pepsi SB LVI Halftime Show"

Dr. Dre daleki od emerytury. Amerykańska legenda nagrała prawie 250 piosenek w trakcie pandemii


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

W opublikowanym niedawno nagraniu Dr. Dre wyznał, że podczas pandemii nagrał blisko dwieście pięćdziesiąt utworów. Część z nich już słyszeliśmy, a niektóre dopiero za moment ujrzą światło dzienne.

Dr. Dre cały czas pracuje nad nowościami

Serwis NME donosi, że kilka dni temu, dokładnie w czwartek 30 czerwca, na profilu Dr. Dre opublikowano nagranie, w którym legendarny raper i producent opowiada o ostatnich dwóch latach. Andre Young w towarzystwie m.in. Busta Rhymesa powiedział, że nagrał w pandemii dwieście czterdzieści siedem piosenek. Nagranie usunięto z instagramowego fanpage’a, jednak nadal dostępne jest np. na Twitterze.

Zobacz: JAY-Z groził, że zerwie umowę z NFL, jeśli Snoop Dogg i Dr. Dre nie wystąpią podczas Super Bowl Halftime Show

Ziom, mam… tak, dwieście czterdzieści siedem piosenek nagranych w trakcie pandemii. Po tym przystopowaliśmy i zrobiłem cały album z Marshą Ambrosius. To popie*dolone. Potem wróciliśmy i zrobiłem projekt z Grand Theft Auto. Teraz pracujemy razem z moim ziomkiem Snoop Doggiem. Widzisz, teraz pracujemy z dwa dni i mamy już, ile, sześć bangerów?

– mówi Dre.

Materiał, o którym wspomniał producent, tj. płyta z Marshą Ambrosius, ogłoszony został już w grudniu zeszłego roku. Artyści współpracowali już ze sobą m.in. przy piosence Darkside/Gone, w której wystąpili także Kendrick Lamar i King Mez. Na razie nie wiadomo, kiedy wspólne wydawnictwo zostanie wydane. Wraz z publikacją zdjęcia Dr. Dre stwierdził, że album Casablanco to jedna z najlepszych rzeczy, jakie stworzył w całej swojej karierze.

W opublikowanym niedawno nagraniu Dr. Dre wyznał, że podczas pandemii nagrał blisko dwieście pięćdziesiąt utworów. Część z nich już słyszeliśmy, a niektóre dopiero za moment ujrzą światło dzienne. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →