kadr z klipu do utworu „In Da Club”

Poród na koncercie 50 Centa. Dziewczynka jest cała i zdrowa


21 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas koncertu 50 Centa w Ridgefield jedna z uczestniczek zaczęła rodzić. Na przewiezienie do szpitala było jednak już za późno.

Porodówka na sali koncertowej

Kojarzycie ten motyw, że kobiety odtwarzają konkretne piosenki i przykładają słuchawki do brzucha? Pewna kobieta z Ridgefield podczas koncertu 50 Centa poszła krok dalej i będąc w niezwykle zaawansowanej ciąży, pojawiła się na koncercie rapera. W pewnym momencie zaczęła skarżyć się na duży ból i wezwana została do niej obsługa medyczna. Okazało się, że w trakcie występu zaczęła rodzić. Było już za późno by jechać do najbliższego szpitala, więc odebraniem porodu zajęła się zajęła się obsługa klubu, w którym grał 50 Cent. Pracownicy medyczni chcąc dać kobiecie trochę prywatności, otoczyli ją, tworząc zasłonę ze swoich ciał, a następnie odgrodzono miejsce porodu prześcieradłem.

Poród zakończył się sukcesem, zarówno matka jak i jej córka są całe i zdrowe. Jak do tej pory 50 Cent nie odniósł się do całej sytuacji. Gdyby jednak urodził się chłopczyk, z pewnością dostałby na imię Curtis. A tak mamy problem ze znalezieniem żeńskiego imienia związanego z raperem. Jakieś pomysły?

50 Cent zagra w Polsce

Polski koncert 50 Centa prawdopodobnie odbędzie się bez tak niezwykłych historii, choć i tak z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie. Dwie dekady temu światło dzienne ujrzał bowiem debiutancki, solowy album rapera zatytułowany Get Rich Or Die Tryin’. Przeszedł on do historii i stał się jednym z najwybitniejszych projektów w historii rapu, osiągając jednocześnie ogromny sukces komercyjny. Sprzedał się bowiem w ponad 12 milionach egzemplarzy na całym świecie. Po dwóch dekadach od premiery tego przełomowego projektu 50 Cent ruszył w trasę świętować to wydarzenie.Wraz z innym legendarnym raperem, Busta Rhymesem zaczynając od lipcowego występu w Salt Lake City zagrają łącznie 64 koncerty na całym świecie! Co jednak najważniejsze z naszej perspektywy, jeden z tych koncertów odbędzie się w na Atlas Arenie Łodzi50 i Busta przylecą do naszego kraju 11 października. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę trasy koncertowej The Final Lap Tour.

Busta Rhymes postanowił zrzucić 45 kilogramów po tym jak złapał bezdech w trakcie gry wstępnej

Podczas koncertu 50 Centa w Ridgefield jedna z uczestniczek zaczęła rodzić. Na przewiezienie do szpitala było jednak już za późno. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Porodówka na sali koncertowej Kojarzycie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →