materiały promocyjne

50 Cent i Busta Rhymes będą świętować dwie dekady „Get Rich Or Die Tryin’” w Łodzi

Obserwuj nas na instagramie:

50 Cent i Busta Rhymes ze wspólnym koncertem w Polsce! Legendarni raperzy zagrają na Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy The Final Lap Tour.

Od dwóch dekad Get Rich Or Die Tryin’

To już 20 lat. W 2003 światło dzienne ujrzał debiutancki, solowy album 50 Centa zatytułowany Get Rich Or Die Tryin’. Przeszedł on do historii i stał się jednym z najwybitniejszych projektów w historii rapu, osiągając jednocześnie ogromny sukces komercyjny. Sprzedał się bowiem w ponad 12 milionach egzemplarzy na całym świecie. Po dwóch dekadach od premiery tego przełomowego albumu 50 Cent rusza w trasę świętować to wydarzenie. Wraz z innym legendarnym raperem, Busta Rhymesem, zagrają aż 64 koncerty na całym świecie! Co jednak najważniejsze z naszej perspektywy, jeden z tych koncertów odbędzie się w na Atlas Arenie w Łodzi. 50 i Busta przylecą do naszego kraju 11 października. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę trasy koncertowej The Final Lap Tour.

50 Cent i Busta Rhymes będą świętować dwie dekady „Get Rich Or Die Tryin'” w Łodzi

50 Cent i niedoszły koncert w Katarze

Kwota, jaką należy wydać na koncert 50 Centa z pewnością jest niemała, jednak prawdopodobnie nijak ma się do tej, którą otrzymałby raper, gdyby namówił Eminema na występ podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Oprócz emocji piłkarskich imprezie towarzyszyło wiele kontrowersji. Część z nich dotyczyła sytuacji kobiet i mniejszości seksualnych, a część warunków pracy podczas budowy stadionów, na których rozgrywane były spotkania. W związku z tym występu podczas turnieju odmówiła Dua Lipa. Jak przyznał w programie „Big Boy TV” 50 Cent, on i Eminem również otrzymali taką propozycję. Artystom zaproponowano kwotę 9 milionów dolarów do podziału 8 do 1 dla Slim Shady’ego50 próbował namówić rapera z Detroit, jednak ten kategorycznie odmówił. Prawdopodobne było to związane ze wspomnianymi wcześniej kontrowersjami.

50 Cent i Busta Rhymes ze wspólnym koncertem w Polsce! Legendarni raperzy zagrają na Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy The Final Lap Tour. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →