kadr z klipu do utworu „Money”

Dziesięcioletni syn 50 Centa wysłał mu wezwanie do zapłaty 10 tysięcy dolarów


11 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

50 Cent wrzucił na swoim Instagramie wezwanie do zapłaty na Apple Pay, przesłane mu przez jego 10-letniego syna. Kwota opiewa na 10 tysięcy złotych.

Rachunek na 10 tysięcy

O tym, że dzieci w okolicach 10 roku życia potrafią być rozkapryszone, z pewnością nie trzeba przekonywać żadnego rodzica. Co ma jednak powiedzieć 50 Cent? Raper podzielił się na swoim Instagramie wiadomością, jaką dostał od swojego najmłodszego syna. Jest to wezwanie do zapłaty z Apple Pay na 10 tysięcy dolarów. 50 nie powiedział, czy opłacił wspomnianą sumę. Stwierdził tylko, że ma tylko nadzieję, że jest to żart. Żartem nie był z pewnością wywiad jego starszego syna, Marquise’a, w którym ujawnił, że gdy był dzieckiem, 50 Cent płacił jego matce 80 tysięcy dolarów alimentów rocznie, co było zdecydowanie za niską kwotą. Ciężko powiedzieć, jak w przypadku młodszego syna, Sire’a, zachowa się raper. Obserwując social media, są w dużo lepszych relacjach niż ze starszym Marquisem. Prawdopodobnie wynika to z lepszych relacji także z matką młodszego z synów.

Niedoszły koncert w Katarze

50 Cent nie miałby prawdopodobnie problemu z zapłaceniem rachunku syna, gdyby namówił Eminema na występ podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Oprócz emocji piłkarskich imprezie towarzyszyło wiele kontrowersji. Część z nich dotyczyła sytuacji kobiet i mniejszości seksualnych, a część warunków pracy podczas budowy stadionów, na których rozgrywane były spotkania. W związku z tym występu podczas turnieju odmówiła Dua Lipa. Jak przyznał w programie „Big Boy TV” 50 Cent, on i Eminem również otrzymali taką propozycję. Artystom zaproponowano kwotę 9 milionów dolarów do podziału 8 do 1 dla Slim Shady’ego50 próbował namówić rapera z Detroit, jednak ten kategorycznie odmówił. Prawdopodobne było to związane ze wspomnianymi wcześniej kontrowersjami.

Eminem – You Don’t Know ft. 50 Cent, Cashis, Lloyd Banks

50 Cent wrzucił na swoim Instagramie wezwanie do zapłaty na Apple Pay, przesłane mu przez jego 10-letniego syna. Kwota opiewa na 10 tysięcy złotych. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →