kadr z klipu do utworu „Darkness”

Eminem odrzucił możliwość wystąpienia na mundialu w Katarze. Miał zagrać z 50 Centem


10 stycznia 2023

Podziel się newsem:

50 Cent w programie „Big Boy TV” przyznał, że wraz z Eminemem mieli propozycję zagrania podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze.

Eminem odrzucił 8 milionów dolarów

Mistrzostwom Świata w Katarze, oprócz emocji piłkarskich, towarzyszyło wiele kontrowersji. Część z nich dotyczyła obowiązujących tam praw kobiet i mniejszości seksualnych, a część warunków pracy podczas budowy stadionów, na których rozgrywane były spotkania. W związku z tym występu podczas turnieju odmówiła Dua Lipa. Jak przyznał w programie „Big Boy TV” 50 Cent, on i Eminem również otrzymali taką propozycję. Artystom zaproponowano kwotę 9 milionów dolarów do podziału 8 do 1 dla Slim Shady’ego. 50 próbował namówić rapera z Detroit, jednak ten kategorycznie odmówił. Nie jest znany powód jego odmowy, jednak bardzo prawdopodobne, że jest ona związana ze wspomnianymi wcześniej kontrowersjami związanymi z organizatorem Mistrzostw.

Fragment wypowiedzi 50 Centa o ofercie gry na Mistrzostwach Świata

8. Mila powróci jako serial

W tej samej rozmowie 50 Cent potwierdził, że wraz z Eminemem pracują nad przeniesieniem 8. Mili na mały ekran. Autor Get Rich Or Die Tryin’ twierdzi, że decyzja ta jest motywowana chęcią promowania spuścizny Ema. Warto przypomnieć, że film o postaci inspirowanej życiem Marshalla Mathersa, został nagrodzony Oscarem za najlepszy utwór. Uczyniło to Eminema pierwszym raperem, który zdobył tę statuetkę. Ponadto Love Yourself było nominowane w tej samej kategorii także do Grammy oraz Złotych Globów, jednak tam raper z Detroit musiał obejść się smakiem.

50 Cent w programie „Big Boy TV” przyznał, że wraz z Eminemem mieli propozycję zagrania podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →