kadr z filmu „8. Mila”

„8. Mila” powróci w serialowej odsłonie


09 stycznia 2023

Podziel się newsem:

50 Cent w programie „Big Boy TV” zapowiedział serialową wersję 8. Mili. Podobnie jak w przypadku filmu, nad produkcją pracuje Eminem.

50 Cent zapowiada powrót 8. Mili

Niezmienna popularność seriali sprawia, że coraz więcej opowiedzianych już raz historii zmierza na tzw. mały ekran. Jedną z takich produkcji, zgodnie z zapowiedzią 50 Centa, będzie 8. Mila. W programie Big Boy TV raper poinformował, że wraz z Eminemem, na którego biografii oparta jest historia głównego bohatera 8. Mili, pracują nad serialową adaptacją scenariusza. Autor Get Rich Or Die Tryin’ twierdzi, że decyzja ta jest motywowana chęcią promowania spuścizny Ema. Warto przypomnieć, że film o postaci inspirowanej życiem Marshalla Mathersa, został nagrodzony Oscarem za najlepszy utwór. Uczyniło to Eminema pierwszym raperem, który zdobył tę statuetkę. Ponadto Love Yourself było nominowane w tej samej kategorii także do Grammy oraz Złotych Globów, jednak tam raper z Detroit musiał obejść się smakiem.

Eminem – Lose Yourself

Kolejna platyna w karierze najlepiej sprzedającego się rapera

Fani zdecydowani nie zapomnieli o 8. Mili i oczekiwania wobec serialu będą z pewnością duże. Niech najlepiej świadczy o tym fakt, że w listopadzie Eminem odebrał szóstą platynową płytę za soundtrack do 8. Mili. Oznacza to, że sprzedał się on w liczbie 6 milionów sztuk w samych Stanach Zjednoczonych. Jest to jednak zaledwie ułamek. Sprzedaż jego albumów opiewa na 73,5 miliona egzemplarzy, co stanowi światowy rekord. Ostatni diament dla krążka Curtain Call: The Hits, stanowiącego zbiór jego hitów z lat 2004-2022, był szóstym w karierze pochodzącego z Detroit rapera.

50 Cent w programie „Big Boy TV” zapowiedział serialową wersję 8. Mili. Podobnie jak w przypadku filmu, nad produkcją pracuje Eminem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →