fot. eminem.com

Eminem dołącza do Marvela. Raper powalczy z samym Spider-Manem


23 listopada 2022

Podziel się newsem:

Eminem po raz kolejny będzie musiał stoczyć epicką bitwę. Tym razem konkurentem legendarnego rapera zostanie Spider-Man.

Człowiek vs. Pająk

Eminem po raz kolejny sięga po mikrofon. Tym razem po to, by stanąć w szranki ze Spider-Manem. Raper pojawi się bowiem w limitowanej edycji nowego wariantu okładki komiksowej z okazji The Amazing Spider-Man #1, czyli projektu, który ukazał się w sklepach w kwietniu.

Przeczytaj także: Eminem z kolejną platyną w swojej karierze za soundtrack do 8. Mili

Eminem z kolejną platyną w swojej karierze za soundtrack do „8. Mili”
fot. kadr z filmu 8. Mila

Dzięki multiwersum obłędu zdążyliśmy już poznać naprawdę wiele postaci, które na dobre zadomowiły się w ramach marvelowej franczyzy. Kto mógłby jednak przypuszczać, że kolejną z nich będzie sam Eminem. Raper podzielił się okładką za pośrednictwem Twittera i Instagrama, prezentując fanom swoją postać stojącą w bluzie naprzeciwko Spider-Mana. Tuż za toczącą się rapową bitwą z tłumu wyłania się również Venom, a także pozostali mieszkańcy miasta.

Tak jak Spider-Man, wspinam się po ścianie. Jestem niesamowicie zaszczycony możliwością dołączenia do świata Człowieka-Pająka. Od zawsze byłem wielkim fanem tego uniwersum, a sam Spider-Man jest jednym z moich ulubionych bohaterów. Bycie na okładce i to jeszcze podczas walki z nim, to spełnienie moich marzeń i dawka niemożliwych do opisania emocji

– powiedział o projekcie Eminem.

To naprawdę zaszczyt móc przenieść Eminema i Spider-Mana na jedną okładkę marvelowego świata. Nie mam również wątpliwości, że fani, którzy zdobędą swoje wydania komiksu, znajdą się w posiadaniu bardzo poszukiwanego przedmiotu kolekcjonerskiego

– powiedziała Keri Harris.

Fani, którzy chcą zdobyć swój egzemplarz, muszą jednak działać szybko, ponieważ nakład nadchodzącego komiksu jest ograniczony – wydrukowano go jedynie w 5000 egzemplarzy. Kolekcjonerski projekt można nabyć na oficjalnej stronie Eminema, Eminem.com, lub na stronie TheHaul.com, na którą 29 listopada trafi 1000 kopii. Okładkę komiksu w całości możecie zobaczyć poniżej:

Eminem po raz kolejny będzie musiał stoczyć epicką bitwę. Tym razem konkurentem legendarnego rapera zostanie Spider-Man. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Człowiek vs. Pająk […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →