fot. Instagram / Parisa Afsahi/Sipa USA/East News

Córka Eminema, Hailie Jade, wspomina dorastanie przy sławnym ojcu


19 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Eminem jest jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. Kilka dni temu jego córka, Hailie Jade, ruszyła z podcastem. W pierwszym odcinku jednym z wątków było dorastanie u boku ogólnoświatowej gwiazdy.

Hailie Jade w podcaście wspomina o Eminemie jako ojcu

W zeszły wtorek Hailie Jade zapowiedziała na Instagramie, że wkrótce ruszy z autorskim podcastem Just a little shady. Kilka dni później, w piątek, na kanale ukazał się pierwszy odcinek cyklu. Program współprowadzony jest przez Brittany Ednie, wieloletnią przyjaciółkę Hailie.

Jak podaje serwis Hot News Hip Hop, w trakcie programu pojawił się wątek Eminema. Prowadzące postanowiły powspominać, jak wyglądało dzieciństwo w towarzystwie Slim Shady’ego.

Zobacz: Eminem świętuje dwudziesty jubileusz The Eminem Show. W drodze specjalna edycja albumu

Patrząc wstecz, było to bardzo fajne. Jako dorosła myślę sobie “Wow, to było tak bardzo surrealistyczne”. Te wspomnienia, kiedy sądziłam, że to bardzo normalne rzeczy, dziś wspominam bardziej jako “Jasna cholera, to było fajne”.

– powiedziała córka Eminema.

Wypowiedź Hailie skomentowała Brittany. Jej przyjaciółka przytoczyła historię o pojechaniu z Eminemem w trasę koncertową. Córka legendy z Detroit zdradziła, jak spędzały wolny czas, kiedy Em pracował nad kolejnymi rzeczami.

Przeczytaj także: Eminem zapowiedział nowy projekt! Premiera Curtain Call 2 już w sierpniu

Pojechaliśmy na Florydę, mój tata wtedy pracował nad czymś. Załatwił dla nas limuzynę, którą pojechałyśmy do Disneya, gdzie zrobiłyśmy podwieczorek księżniczek. [Eminem – przyp. red.] czekał tam na nas z sukienkami. W tamtym czasie byłyśmy tak szczęśliwe, że nie miałyśmy okazji docenić tego tak mocno, jak teraz, gdy o tym rozmawiamy i wspominamy.

– dodała.

Just a little shady podcast – It’s Double Entendre

Eminem jest jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. Kilka dni temu jego córka, Hailie Jade, ruszyła z podcastem. W pierwszym odcinku jednym z wątków było dorastanie u boku ogólnoświatowej gwiazdy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →