kadr z teledysku „Without Me" Eminema

Eminem świętuje dwudziesty jubileusz “The Eminem Show”. W drodze specjalna edycja albumu

Obserwuj nas na instagramie:

Zagraniczne media donoszą, że Eminem szykuje jubileuszową edycję jednego ze swoich albumów. Raper z Detroit opublikuje ją już jutro.

Slim Shady za moment opublikuje 20th Anniversary Expanded Edition swojego czwartego albumu

Już jutro minie dwadzieścia lat od wypuszczenia na rynek fonograficzny płyty The Eminem Show. Jest to czwarty krążek w karierze Slim Shady’ego. Z tej okazji Marshall Mathers przyszykował dla fanów specjalną, jubileuszową edycję. Raper poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że The Eminem Show 20th Anniversary Expanded Edition jutro ukaże się w serwisach streamingowych. Wypuszczenie odświeżonej wersji materiału reklamuje specjalne wideo opublikowane wczoraj. W trakcie jego trwania Eminem przypomina fanom single promujące The Eminem Show.

Zobacz: Eminem pożegnał Pete’a Davidsona w ostatnim odcinku Saturday Night Live

Cóż, skoro chcecie Shady’ego, to go wam dam.

– cytuje sam siebie Em.

W 2002 roku album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Z krążka The Eminem Show pochodzą takie hity jak Without Me, Sing for the Moment, ‘Till I Collapse, a także Superman czy Cleanin’ Out My Closet. Materiał został nagrodzony Grammy w kategorii Best Rap Album. Krążek pokrył się dwunastokrotną Platynową Płytą, przyznaną przez RIAA (amerykański odpowiednik Związku Producentów Audio Video). Aby krążek w Stanach Zjednoczonych pokrył się platyną, jego sprzedaż musi przekroczyć milion kopii.

Eminem – The Eminem Show – odsłuch albumu

Kolejny krążek Ema, który będzie świętować dwudziesty jubileusz to Encore. Album ukazał się w listopadzie 2004 roku nakładem Aftermath Entertainment, Shady Records oraz Interscope Records. Z kolei w przyszłym roku, również w listopadzie, minie dziesięć lat od premiery The Marshall Mathers LP 2.

Zagraniczne media donoszą, że Eminem szykuje jubileuszową edycję jednego ze swoich albumów. Raper z Detroit opublikuje ją już jutro. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Slim Shady […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →