kadry z programu „Saturday Night Live"

Eminem pożegnał Pete’a Davidsona w ostatnim odcinku “Saturday Night Live”

Obserwuj nas na instagramie:

Eminem niezapowiedzianie pojawił się w piątkowym odcinku programu Saturday Night Live. Raper przerwał parodię utworu Forgot About Dre w wykonaniu Pete’a Davidsona. Zobaczcie.

Pete Davidson żegna się z SNL

W piątek, podczas finału 47. sezonu Saturday Night Live, Pete Davidson pożegnał się z programem, w którym występował przez 8 sezonów. Aby podziękować Lorne’owi Michaelsowi, producentowi SNL, komik przygotował skecz Forgot About Lorne, w którym rapuje o osiągnięciach Michaelsa w rytmie hitu Dr. Dre z 1999 roku – Forgot About Dre, w którym występuje Eminem.

Podczas przygotowań do parodii, Davidson rozmawia z Natashą Lyonne (aktorką znaną m.in. z serialu Russian Doll czy Orange Is The New Black), która mówi mu, że Lorne jest przygnębiony, ponieważ zawsze chciał wystąpić w teledysku obok komika. Tak wynika ze scenariusza, który znalazła w śmietniku.

Ten facet dosłownie zrobił dla mnie wszystko, więc odwdzięczę mu się, robiąc ten rapowy teledysk dokładnie tak, jak go napisał.

– powiedział Davidson
Eminem pożegnał Pete'a Davidson w SNL
Pete Davidson jako Lorne Michaels w SNL

Eminem z niespodziewanym epizodzie w SNL przerywa parodię Forgot About Dre. „Pete, nie rób tego ponownie”

Teledysk zaczyna się od Davidsona przebranego za Michaelsa, otoczonego półkami ze złotymi statuetkami z nagrodami. Następnie komik rapuje o wpływie twórcy SNL na rozpoczęcie kariery takich wielkich gwiazd komedii, jak John Belushi, Chris Farley, Dan Aykroyd i Will Ferrell. Występ przerywa jednak Eminem, pytając Davidsona o to, dlaczego robi kolejną parodię jego hiphopowego wideo. To trzeci raz, kiedy gwiazdor SNL stworzył parodię kawałka Eminema. Wcześniej wziął na warsztat numery Without Me z 2002 roku i Stan z 2000 roku.

Forgot About Lorne ft. Eminem – SNL

Sprawdź także: Super Bowl Halftime Show: klęczący Eminem, 50 Cent tajemniczym gościem i Anderson .Paak na bębnach

Eminem niezapowiedzianie pojawił się w piątkowym odcinku programu Saturday Night Live. Raper przerwał parodię utworu Forgot About Dre w wykonaniu Pete’a Davidsona. Zobaczcie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →