klip do utworu „The Worldwide Summer Vacation" The Game'a

The Game ma przygotowany diss na Eminema? Historyczny beef wisi w powietrzu


05 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wack 100 podczas chatu audio w aplikacji Clubhouse zdradził, że następny singiel wypuszczony przez The Game’a będzie zawierał diss na Eminema. Sprawdź szczegóły.

Menadżer The Game’a zwiastuje nadchodzący diss

Wack 100, menadżer The Game’a zdradził, że następny utwór, jaki wyda raper z Compton, będzie zawierał diss na Eminema.

Niech Em lepiej się przygotuje, bo The Game oszalał.

Wack uważa, że ich beef będzie bardzo ciekawy, wspominając potyczki Eminema z Machine Gun Kellym, Nickiem Cannonem, a także… matką rapera z Detroit.

Eminem jest bardzo lekceważącą osobą. Nie szanuje własnej matki. Nie szanuje samego siebie. Mówi o zabiciu matki swojego dziecka, wsadzeniu jej do bagażnika… nie ma granic, do których nie może się posunąć

Eminem – Killshot (Machine Gun Kelly diss)

“Jeśli 50 Cent się do tego włączy, obaj przegrali”

Ktoś na chacie, podczas gdy Wack opowiadał o całej sytuacji, zasugerował, że do beefu może włączyć się 50 Cent, z którym już wcześniej The Game miał na pieńku, a Eminemowi z kolei zawdzięcza wypłynięcie na “szerokie wody”. Menedżer odpowiedział na tę sugestię zdecydowanie:

50 Cent niech lepiej siedzi na swoim starym tyłku. On nie chce więcej problemów z The Gamem. Jeśli przyłączy się do Eminema, to obaj automatycznie przegrali.

Ciężko znaleźć powód, dla którego Wack 100 miałby kłamać. Czyżbyśmy mieli doczekać się beefu dwóch rapowych legend? Wszystko na to wskazuje. Znając Eminema, jeśli The Game faktycznie wytoczy przeciwko niemu działa, Slim Shady nie pozostanie mu dłużny. A jakie jest wasze zdanie? Kto wyjdzie zwycięsko z potencjalnego beefu?

The Game – Pest Control (Meek Mill Diss) 

Wack 100 podczas chatu audio w aplikacji Clubhouse zdradził, że następny singiel wypuszczony przez The Game’a będzie zawierał diss na Eminema. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →