kadr z teledysku

Eminem wskazał jednego z najlepszych tekściarzy w historii


12 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W jednym z ostatnich wywiadów legenda z Detroit wskazała rapera, którego uznaje za jednego z najlepszych w historii. Eminem wyróżnił reprezentanta Zachodniego Wybrzeża młodszego o półtorej dekady.

Eminem typuje najlepszego tekściarza wszechczasów

W związku ze zbliżającym się Super Bowl Halftime Show headlinerzy wydarzenia pojawiają się w wielu mediach, by promować imprezę. Jednym z nich jest Eminem, który niedawno gościł w programie Sway’a Calloway’a. Podczas rozmowy na antenie SiriusXM prowadzący zaopiniował, że Kendrick Lamar jest “najbardziej elektryzującym wokalistą swojego pokolenia”, po czym zapytał Slim Shady’ego, czy popiera powyższą tezę. Raper z Detroit nie pozostał obojętny na prośbę Calloway’a, odpowiadając:

Zdecydowanie się zgadzam. Kendrick jest w ścisłej czołówce najlepszych tekściarzy. Nie tylko jego pokolenia, ale w ogóle.

Fragment audycji znajdziecie poniżej.

Super Bowl LVI Halftime Show już wkrótce

Jutro na stadionie SoFi w Inglewood w Kalifornii odbędzie się Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show, podczas którego oprócz Eminema wystąpi również Dr. Dre, Mary J. Blige, Snoop Dogg oraz wspomniany już Kendrick Lamar. Gwiazdy wieczoru wystąpią przed blisko stumilionową publicznością zebraną na stadionie oraz przed ekranami. Podczas rozmowy ze Sway’em Em przyznał, że tak duży występ wiąże się z tremą.

Zobacz: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar wystąpią na Super Bowl 2022

Muszę ci powiedzieć, że to cholernie nerwowe [świadomość występu przed taką publiką – przyp. red.]. Dla mnie nie ma nic bardziej ostatecznego, niż telewizja na żywo. Jeśli spartaczysz, twoja wpadka zostanie tam na zawsze.

– powiedział Slim Shady.

The Call | Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show – oficjalny zwiastun

W jednym z ostatnich wywiadów legenda z Detroit wskazała rapera, którego uznaje za jednego z najlepszych w historii. Eminem wyróżnił reprezentanta Zachodniego Wybrzeża młodszego o półtorej dekady. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →