Eminem zapowiedział nowy projekt! Premiera “Curtain Call 2” już w sierpniu

Obserwuj nas na instagramie:

Curtain Call 2, czyli najnowszy projekt Eminema, na streamingach zadebiutuje 5 sierpnia. Będzie to składanka jego największych hitów. Sprawdź szczegóły.

Stary-nowy Eminem już wkrótce

Nowe wydawnictwo Eminema ukaże się nakładem Shady Records/Aftermath Entertainment/Interscope Records. Miesiąc temu w sieci zadebiutował pierwszy singiel promujący płytę – From The D 2 The LBC z gościnnym udziałem Snoop Dogga. Do kawałka dołączono także teledysk.

Eminem & Snoop Dogg – From The D 2 The LBC [Official Music Video]

Curtain Call 2 będzie kolekcją hitów składającą się z niepowtarzalnego przekroju twórczości MC z Detroit. Krążek będzie zawierał muzykę ze wszystkich dotychczasowych projektów artysty, od wydania Relapse, przez jego wydawnictwa poboczne, po występy gościnne i kawałki pochodzące z soundtracków do filmów

– głosi informacja prasowa na temat nowej płyty Eminema.
Eminem Curtain Call 2
okładka Curtain Call 2, źródło: materiały prasowe

Oprócz standardowego wydania albumu na CD wytwórnia planuje również wprowadzić do sprzedaży limitowany box oraz płyty winylowe z autografem artysty.

Na Curtain Call 2 oprócz wspomnianego singla ze Snoop Doggiem znajdzie się również numer The King And I, czyli ostatnia kooperacja Eminema z CeeLo Green na bicie Dr. Dre. Track jest częścią soundtracku do filmu Elvis. Wydawcy zapowiedzieli także, że w trackliście pojawi się jeden premierowy kawałek, dotąd niepublikowany.

To nie koniec nowości od Eminema. W maju ukazała się też specjalną, jubileuszowa reedycja jego albumu The Eminem Show wydana z okazji 20-lecia od premiery płyty.

Cóż, skoro chcecie Shady’ego, to go wam dam

– skomentował Marshall Matters.

The Eminem Show (Expanded Edition) – odsłuch albumu

Przeczytaj także: DJ Premier ogłosił nowy materiał, a na nim m.in. Nas, Lil Wayne i Run The Jewels

Curtain Call 2, czyli najnowszy projekt Eminema, na streamingach zadebiutuje 5 sierpnia. Będzie to składanka jego największych hitów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Stary-nowy Eminem już wkrótce […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →