„Elvis", kadr z filmu

“Elvis” – jest nowy zwiastun i szczegóły ścieżki dźwiękowej do filmu o królu rock’n’rolla

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu biograficznego Elvis w reżyserii Baza Luhrmanna. Poznaliśmy także artystów, których usłyszymy na ścieżce dźwiękowej. Sprawdźcie.

Jest nowy zwiastun filmu o Elvisie Presleyu

Elvis, film biograficzny o królu rock’n’rolla zadebiutuje w najbliższą środę na festiwalu w Cannes. W polskich kinach będziemy mogli go obejrzeć od 24 czerwca. W głównej roli w produkcji wystąpił Austin Butler. Menadżera artysty – Toma Parkera zagrał natomiast Tom Hanks. Oprócz tego, w obsadzie znaleźli się także m.in. Olivia DeJonge, Dacre Montgomery, Luke Bracey, Kodi Smit-McPhee oraz Kelvin Harrison Jr.

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

– czytamy w zapowiedzi filmu

Zobaczcie najnowszy zwiastun:

Elvis – oficjalny zwiastun

Plejada gwiazd na soundtracku do filmu Elvis

Ogłoszono także szczegóły ścieżki dźwiękowej do filmu. Na soundtracku znajdą się oryginalne piosenki Presleya, a także utwory w wykonaniu gwiazdy filmu, Austina Butlera. Oprócz tego usłyszymy na nim również takich artystów jak: Ann Nesby, Alton Mason, Chris Isaak, Denzel Curry, Doja Cat, Eminem & Ceelo Green, Gary Clark Jr., Jack White, Lenesha Randolph, Jazmine Sullivan, Kacey Musgraves, Kodi Smit-McPhee, Les Greene , Maneskin, Nardo Wick, Paravi, Pnau, Rufus Thomas, Shonka Dukureh, Stevie Nicks, Swae Lee & Diplo, Tame Impala i Yola.

Wybierzecie się do kina?

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu biograficznego Elvis w reżyserii Baza Luhrmanna. Poznaliśmy także artystów, których usłyszymy na ścieżce dźwiękowej. Sprawdźcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Jest […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →