G-Eazy jako Elvis Presley w filmie biograficznym o Królu Rock’and’Rolla?

Obserwuj nas na instagramie:

Raper G-Eazy zapowiedział, że będzie się starał o główną rolę w filmie biograficznym o Elvisie Presley’u. Kto jeszcze jest brany pod uwagę?

Raper G-Eazy, który kilka dni temu wystąpił w Polsce podczas Open’era zdradził, że marzy mu się zagranie głównej roli w filmie biograficznym o Królu Rock’and’Rolla – Elvisie Presley’u.

Elvis Presley – film biograficzny w kinach w 2020 roku

Film o ikonie popkultury wyreżyseruje Baz Luhrmann, twórca takich filmów jak: Wielki Gatsby, Moulin Rouge czy Romeo i Julia. Produkcja ma trafić do kin pod koniec 2020 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w rolę piosenkarza. Kandydatów jest kilku: były członek zespołu One DirectionHarry Styles, Aaron Taylor-Johnson, Ansel Elgort, Miles Teller i Austin Butler. Teraz do tego grona dołączył także raper G-Eazy.

G-Eazy jako Elvis Presley w filmie biograficznym?

Gerald od lat deklarował, że jest oddanym fanem Presley’a. Można dostrzec inspiracje w jego stylizacjach – włosy zaczesane na żel i skórzane kurtki ;)

G-Eazy kandydatem do roli Elvisa Presley'a w filmie biograficznym

Podobno doszło już do zaawansowanych rozmów, zarówno z wytwórnią Warner Bros, jak i z samym reżyserem. Panowie przypadli sobie do gustu, wiele więc wskazuje na to, że raper stanie przed nowym, aktorskim wyzwaniem.

Wiadomo już na pewno, że w filmie pojawi się Tom Hanks. Aktor zagra Colonela Toma Parkera – managera Presley’a.

A kogo Wy widzielibyście w roli legendarnego Elvisa?

G-Eazy na Open’er Festival 2019

Raper ma w Polsce grono oddanych fanów, dlatego często wraca do naszego kraju. Kilka dni temu wystąpił podczas tegorocznej edycji Open’er Festival. Zobaczcie wywiad z tego dnia, przeprowadzony przez dziennikarza z magazynu NME:

Raper G-Eazy zapowiedział, że będzie się starał o główną rolę w filmie biograficznym o Elvisie Presley’u. Kto jeszcze jest brany pod uwagę? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Raper G-Eazy, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →