fot. Rex Features/East News

50 Cent zagra w tak strasznym filmie, że operator zemdlał podczas kręcenia


22 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

50 Cent pracuje obecnie nad horrorem. Raper wystąpi w filmie Josha Stolberga. Reżyser pochwalił się niedawno, że podczas kręcenia ujęć operator kamery zemdlał przez to, co zobaczył.

Josh Stolberg robi film nie dla widzów o słabych nerwach

Kilka dni temu na Twitterze Josh Stolberg pochwalił się nietypowym osiągnięciem. Reżyser pracuje obecnie nad filmem Skill House, w którym jedną z ról odgrywa 50 Cent. Horror okazał się tak przerażający, że podczas kręcenia jednej ze scen operator kamery zemdlał. Filmowiec wyznał, że mężczyzna był nieprzytomny przez pół godziny.

Zobacz: Super Bowl Halftime Show: klęczący Eminem, 50 Cent tajemniczym gościem i Anderson .Paak na bębnach

Yikes! Kręciliśmy wczoraj scenę zabójstwa i operator kamery dostał takich mdłości, że zemdlał i kamera rozbiła się o ziemie. Musieliśmy się zatrzymać na pół godziny. Teraz jest w porządku, ale przygotujcie się na trochę szalonego g*wna!

– napisał.

Angaż Fifty’ego do Skill House ogłoszono w tym miesiącu. Jak podaje serwis NME, Ryan Kavanaugh, producent filmu, bardzo ciepło witał 50 Centa na pokładzie.

Od globalnej ikony muzyki rapu do biznesmena, aktora, pisarza i producenta, jeśli ktoś wie cokolwiek o przełamywaniu granic, to jest to 50 Cent. Jestem zaszczycony, że mogę pracować u jego boku

– powiedział.

Plan zdjęciowy ulokowano w Los Angeles. Obok Curtisa w Skill House wystąpią także m.in. Neal McDonough, Bryce Hall, Paige VanZant, Mc Carrie McCausland. Premierę filmu zaplanowano na przyszły rok.

50 Cent pracuje obecnie nad horrorem. Raper wystąpi w filmie Josha Stolberga. Reżyser pochwalił się niedawno, że podczas kręcenia ujęć operator kamery zemdlał przez to, co zobaczył. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →