Na planie teledysku 50 Centa i Tekashi69 doszło do strzelaniny!


16 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

O rozrubie poinformował amerykański portal TMZ.

50 Cent i Tekashi69 o mały włos nie stracili życia podczas kręcenia teledysku! Według informacji podanych przez amerykański serwis TMZ 14 sierpnia doszło do strzelaniny na planie klipu Get The Strap.

Zdjęcia kręcono niedaleko nabrzeża Greenpoint na Noble Street. W nocy, około 22:30 nieznani sprawcy podjechali na plan białymi Porsche i… zaczęli strzelać do ekipy filmowej!

 

Podobno strzałów padło co najmniej 11, ale na szczęście obeszło się bez ofiar. Nie wiadomo dokładnie, kto i dlaczego wzniecił ogień oraz kogo sprawcy ostatecznie chcieli “ustrzelić”. Policja aktualnie bada sprawę.

To nie jedyny nieprzyjemny incydent, którego ofiarą w ostanim czasie był Tekashi69. W lipcu raper został też pobity i porwany na Brooklynie.

Amerykański raper Tekashi69 został pobity i porwany na Brooklynie!

O rozrubie poinformował amerykański portal TMZ. 50 Cent i Tekashi69 o mały włos nie stracili życia podczas kręcenia teledysku! Według informacji podanych przez amerykański serwis TMZ 14 sierpnia doszło do strzelaniny na planie klipu Get The Strap. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →