Prince Williams/Contributor

50 Cent zapowiedział ostatni album w swojej karierze


30 stycznia 2022

Podziel się newsem:

50 Cent ujawnił, że jego nadchodzący album będzie ostatnim, który wyda – ale nie przechodzi na muzyczną emeryturę. Sprawdź szczegóły.

Koniec kariery 50 Centa?

Raper i telewizyjny potentat teasuje follow-up do swojego ostatniego albumu pt. Animal Ambition z 2014 już od jakiegoś czasu, jednak jak do tej pory nie znamy jeszcze żadnych konkretów.

Artysta ostatnim wywiadzie promującym serię spin-offów do serialu Power, który wyprodukował wspólnie z Courtney A. Kemp poruszył temat jednego ze swoich ostatnich postów na Instagramie, w którym napisał, że jego najbliższy album może być ostatnim. Wywołało to spory szum w Internecie.

Gdy zapytano go o powyższy post, twórca potwierdził, że jego następna płyta będzie ostatnim długogrającym wydawnictwem w całej karierze, jednak nadal będzie wydawał muzykę – z której znaczna część będzie powiązana z jego pracą w telewizji.

50 Cent wydał w swojej karierze 5 studyjnych albumów: Get Rich Or Die Tryin (2003), The Massacre (2005), Before I Self Destruct (2009) i Animal Ambition (2014).

Jego najświeższym dziełem jest główny motyw muzyczny do serialu Power Book IV: Force. Piosenka z udziałem Jeremiha i Lil Durka zatytułowana Power Powder Play przygrywa przy otwierających napisach. Serial swoją premierę ujrzy 6 lutego na platformie STARZ.

W międzyczasie, 50 Cent ujawnił szczegóły dotyczące swojego wielkiego show na arenie Wembley w Londynie już tego lata. Dodatkowo, ogłoszono go jako headlinera festiwalu Manchester’s Parklife.

Przeczytaj także: „Donda 2” szybciej, niż myślimy! Kanye West zdradził datę premiery

50 Cent ujawnił, że jego nadchodzący album będzie ostatnim, który wyda – ale nie przechodzi na muzyczną emeryturę. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Koniec kariery 50 Centa? Raper i telewizyjny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →