kadr z klipu do utworu „Slap”

Teksty Busta Rhymesa narzędziem drwin z rosyjskiej armii

Obserwuj nas na instagramie:

Ministerstwo Obrony Ukrainy posłużyło się na swoim Twitterze cytatem z utworu Busta Rhymesa, by wyśmiać armię rosyjską.

Ukraiński Ministerstwo Obrony cytuje wielki hit Busta Rhymesa

Historia z cyklu: artysto, nigdy nie wiesz, jak zostanie wykorzystana twoja twórczość. Hit Busta Rhymesa posłużył na przykład Ministerstwu Obrony Ukrainy do podniesienia morale swojego narodu. Mowa o piosence Woo-Hah!! Got You All In Check. We wtorek, 16 maja, Ministerstwo Obrony Ukrainy udostępniło na Twitterze grafikę przedstawiającą aktualne statystyki strat poniesionych przez Rosję w wojnie trwającej od lutego 2022 roku. Znajdziecie ją poniżej wraz z podpisem brzmiącym właśnie „Woo-Hah!! Got You All In Check”. Cóż, trzeba przyznać, że administrator ma poczucie humoru. Na ten moment Busta nie odniósł się do całej sytuacji.

Busta Rhymes ‎– Woo-Hah!! Got You All In Check

W trasie z 50 Centem

Hit Woo-Hah!! Got You All In Check będziemy mogli usłyszeć już tej jesieni w Polsce. Busta Rhymes będzie bowiem towarzyszył 50 Centowi w jego wielkiej trasie z okazji 20 lat od premiery Get Rich Or Die Tryin’. Zagrają aż 64 koncerty na całym świecie! Co jednak najważniejsze z naszej perspektywy, jeden z tych koncertów odbędzie się w na Atlas Arenie Łodzi50 i Busta przylecą do naszego kraju 11 października. zagrają aż 64 koncerty na całym świecie!

50 Cent i Busta Rhymes będą świętować dwie dekady „Get Rich Or Die Tryin'” w Łodzi

Ministerstwo Obrony Ukrainy posłużyło się na swoim Twitterze cytatem z utworu Busta Rhymesa, by wyśmiać armię rosyjską. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ukraiński Ministerstwo Obrony cytuje wielki hit Busta […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →