Snoop Dogg już wkrótce zaprezentuje swój wyjątkowy “The Algorithm”


10 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Już w tym miesiącu Snoop Dogg zaprezentuje swój dziewiętnasty solowy album. Wydawnictwo o tyle wyjątkowe, że zrealizowane z udziałem dość sporej liczby zaproszonych gości. Kogo konkretnie Dogg Father zaprosił na swój najnowszy projekt? To pozostaje na ten moment w sferze plotek. Kolejne wypuszczane single potwierdzają jednak zapowiedzi, że na The Algorithm znaleźć mają się same znamienite nazwiska.

Benny The Butcher, Jadakiss i Busta Rhymes będą na pewno

Kilku pewniaków na liście gości zaproszonych przez Snoop Dogga na album The Algorithm mamy już teraz. Są nimi Benny The Butcher, Jadakiss i Busta Rhymes. Ta trójka raperów pojawia się razem w numerze Murder Music. A ten właśnie zaprezentowano w formie najnowszego singla zwiastującego dziewiętnaste solo w dyskografii rapera z Long Beach. O brzmienie Murder Music zadbał natomiast, równie ceniony co zaproszeni MC’s, producent Nottz. Żeby było jeszcze atrakcyjniej, to wspólny numer Snoop Dogga, Benny’ego, Jadakissa oraz Busty Rhymesa zobrazowano również teledyskiem.

Snoop Dogg ft. Jadakiss, Benny The Butcher & Busta Rhymes – Murder Music

Kogo jeszcze Snoop Dogg zaprosił na The Algorithm?

Listy utworów albumu The Algorithm, stanowiącego pierwszą płytę Snoop Dogga, za której wydanie odpowiedzialna jest legendarna wytwórnia Def Jam Recordings, oficjalnie jeszcze nie zaprezentowano. Atmosferę przed zaplanowaną na 19 listopada premierą, skutecznie natomiast podgrzewają zapowiedzi, że na trackliście The Algorithm znaleźć ma się kilka “dużych nazwisk” ze świata muzyki. A plotki głoszą, że będą to, między innymi, Mary J. Blige, LL Cool J, Slick Rick, EPMD oraz Eminem

Te o obecności Benny’ego, Jadakissa i Busty już się sprawdziły. O tym, czy pozostali artyści z wyżej wymienionych również na albumie się The Algorithm się pojawią, przekonamy się już wkrótce. Warto jednak wspomnieć, że nie są to wszyscy, których podobno Snoop Dogg zaprosił do stworzenia wspólnych utworów. Grono to bowiem uzupełnić mają także Wiz Khalifa, Fabolous, Dave East oraz duet Method Man & Redman. Jeśli faktycznie tak się stanie, to całkiem możliwym jest, że to właśnie Bigg Doggy Dogg zapewni nam jeden z ciekawszych, klasycznie rapowych wydawnictw tego roku. Więcej informacji o albumie The Algorithm, którego premiera czeka nas nas niespełna dwa tygodnie, zamieściliśmy dla Was w tym miejscu.

Snoop Dogg - The Algorithm - okładka albumu
Snoop Dogg – The Algorithm – okładka albumu

W sieci ukazał się teledysk do kawałka “Murder Music”, w którego nagraniu udział wzięli Benny The Butcher, Jadakiss i Busta Rhymes

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →