Snoop Dogg wypuścił premierowy singiel, a na horyzoncie widać już Mt. Westmore


24 marca 2021

Podziel się newsem:

Kilka dni temu Snoop Dogg uraczył słuchaczy premierowym singlem CEO. To jednak nie wszystkie doniesienia z Zachodniego Wybrzeża. Wkrótce pojawi się tam bowiem Mt. Westmore, czyli projekt, który Doggy Dogg stworzył wraz z innymi westcoast’owymi legendami.

Gin & Juice…

Snoop Dogg numer CEO wypuścił z okazji wprowadzenia na rynek nowego produktu, który gwiazdor z Long Beach sygnuje swoją ksywą. Po biznesie konopnym przyszedł czas na biznes alkoholowy. Autor kultowego Gin & Juice tym razem postawił bowiem na, a jakże, gin. Rzetelniej rzecz ujmując, to gin klasy premium marki INDOGGO.

Snoop Dogg  INDOGGO.
Snoop Dogg – INDOGGO

W nagranym na beacie Rick Rocka numerze CEO, Snoop Dogg o swoim nowym produkcie naturalnie wspomina. Do tego tłumaczy, jak długo już jest nie tylko raperem, ale i prężnie budującym swoje imperium przedsiębiorcą. Calvin Broaudus Jr. wyjaśnił to również w wywiadzie udzielonym magazynowi Rolling Stone.

Byłem szefem i przedsiębiorcą w tej grze od dziesięcioleci i wciąż buduję swoje imperium. Mój nowy singiel „CEO” opowiada o pracy, jaką włożyłem, by być szefem. Dzięki takim ruchom, jak uruchomienie własnej marki alkoholi INDOGGO, a także markom marihuany, koncertom i nie tylko, jestem na swoim.

Snoop Dogg tłumaczy numer CEO.

Snoop Dogg – CEO

Zarys Mt. Westmore coraz wyraźniejszy

Snoop Dogg w ostatnim czasie zamieszany jest w projekt znacznie większy. I już stricte rapowy. Mt. Westmore, bo o tym mowa, to coś, co, jawi się jako twór iście spektakularny. Inaczej bowiem supergrupy, którą ze Snoopem założyli Ice Cube, E-40 oraz Too $hort określić nie można! Wiadomość ta powinna zelektryzować każdego miłośnika hiphopowych brzmień z Zachodniego Wybrzeża. I co więcej, to właśnie miłość do hip-hopu ikony West Coastu najbardziej napędzała do wspólnego tworzenia. Autor kultowego Life Is…Too $hort opowiedział o tym MC Searchowi w ramach prowadzonego przez niego podcastu.

To nie ma nazwy. Jesteśmy tylko kilkoma OG. Każdy ma studio, wyposażenie i rapowe beaty. Czuję, że robimy to dla hip-hopu. Moglibyśmy to zrobić dla pieniędzy. Ale nikt nie potrzebuje pieniędzy!

– Too $hort o projekcie Mt. Westmore.
Mt. Westmore
Mt. Westmore

Too $hort rozmawia z MC Searchem o Mt. Westmore

Too $hort wraz z E-40 przed miesiącem gościł także w The Breakfast Club. Z rozmowy z weteranami Bay Area dowiedzieliśmy się, jak doszło do nawiązania współpracy z gwiazdorami Los Angeles.

Więc dostaję telefon na początku kwarantanny od E-40 i Cube’a, a oni mówią: „Człowieku, czujemy że powinniśmy zrobić album we czwórkę – my i Ty, czyli E-40, Ice Cube, Too $hort i Snoop Dogg”. Pomyślałem – E-40 i Too $hort to Bay Area, Snoop i Cube są z L.A., i w sumie jesteśmy jak podstawa West Coastu. Siedziałem tam i stwierdziłem „Zróbmy to!” i zaczęliśmy szukać beatów.

– Too $hort o nawiązaniu współpracy z Ice Cube’em, Snoop Doggiem i E-40.
Snoop Dogg, Ice, Cube, E-40, Too $hort - Mt. Westmore
Snoop Dogg, Ice, Cube, E-40, Too $hort – Mt. Westmore

E-40 i Too $hort gośćmi w The Breakfast Club

Snoop Dogg, Ice Cube, E-40 i Too $hort wspólny album wypuszczą już wkrótce

Najważniejsze jednak jest, że Mt. Westmore ukazać powinno się już w przyszłym miesiącu! Rewelacją tą podzielił się również Shorty the Pimp. Tym razem goszcząc w programie VladTV, OG z Oakland ujawnił, że jego nadchodzący album z E-40, Ice Cube’em i Snoop Doggiem, może nie być jedynym, jaki wspólnie wyda cała czwórka. Legendarni MC’s wspólnych numerów nagrali ponieważ około pięćdziesięciu, i być może usłyszymy je także na kolejnych płytach. Na tę chwilę czeka nas jednak zapowiedziana na kwiecień premiera pierwszej odsłony projektu Mt. Westmore.

Snoop-Dogg-Ice-Cube-E-40-Too-$hort
Snoop Dogg, Ice Cube, E-40, Too $hort

Too $hort o Mt. Westmore we VladTV

Doggy Dogg wprowadza na rynek swój gin, a w przyszłym miesiącu wydaje album z Ice Cube’em, E-40 oraz Too $hortem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →