Snoop Dogg ma swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Jego przemowa? Bezcenna!


21 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Za retorykę dajemy raperowi 5 gwiazdek!

Podczas uroczystości odsłonięcia gwiazdy Snoop Dogga zachwalali m.in. Dr Dre, Quincy Jones oraz Jimmi Kimmel. Jednak najpiękniejszą przemowę przygotował na tę okazję właśnie Snoop Dogg, który podziękował w niej… sobie samemu.

Chcę podziękować sobie za to, że w siebie wierzyłem, za całą ciężką pracę, jaką w to wszystko włożyłem. Chcę podziękować sobie za to, że nie miałem żadnego dnia wolnego. Że nigdy się nie poddałem. Dziękuję sobie, że zawsze starałem się dawać więcej, niż sam dostałem. Że starałem się robić więcej dobrego, niż złego. Chcę podziękować sobie za to, że przez cały ten czas byłem sobą.

Tak raper podsumował swoje osiągnięcia, które doprowadziły go do Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość i pamiętajcie: Kochajcie siebie samych, jak Snoop Dogg! ;)

 

Za retorykę dajemy raperowi 5 gwiazdek! Podczas uroczystości odsłonięcia gwiazdy Snoop Dogga zachwalali m.in. Dr Dre, Quincy Jones oraz Jimmi Kimmel. Jednak najpiękniejszą przemowę przygotował na tę okazję właśnie Snoop Dogg, który podziękował w niej… sobie samemu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →