Snoop Dogg ma swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Jego przemowa? Bezcenna!


21 listopada 2018

Podziel się newsem:

Za retorykę dajemy raperowi 5 gwiazdek!

Podczas uroczystości odsłonięcia gwiazdy Snoop Dogga zachwalali m.in. Dr Dre, Quincy Jones oraz Jimmi Kimmel. Jednak najpiękniejszą przemowę przygotował na tę okazję właśnie Snoop Dogg, który podziękował w niej… sobie samemu.

Chcę podziękować sobie za to, że w siebie wierzyłem, za całą ciężką pracę, jaką w to wszystko włożyłem. Chcę podziękować sobie za to, że nie miałem żadnego dnia wolnego. Że nigdy się nie poddałem. Dziękuję sobie, że zawsze starałem się dawać więcej, niż sam dostałem. Że starałem się robić więcej dobrego, niż złego. Chcę podziękować sobie za to, że przez cały ten czas byłem sobą.

Tak raper podsumował swoje osiągnięcia, które doprowadziły go do Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość i pamiętajcie: Kochajcie siebie samych, jak Snoop Dogg! ;)

 

Za retorykę dajemy raperowi 5 gwiazdek! Podczas uroczystości odsłonięcia gwiazdy Snoop Dogga zachwalali m.in. Dr Dre, Quincy Jones oraz Jimmi Kimmel. Jednak najpiękniejszą przemowę przygotował na tę okazję właśnie Snoop Dogg, który podziękował w niej… sobie samemu. Chcę podziękować sobie za to, że w siebie wierzyłem, za całą ciężką pracę, jaką w to wszystko włożyłem. Chcę […]

Koncerty hip hopowe w Twojej okolicy!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →