kadr z teledysku „Hypnotize”

The Notorious B.I.G. pojawił się w Nowym Jorku. Hologram rapera wywołał kontrowersje


13 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Trwają obchody pięćdziesiątych urodzin Biggiego Smallsa. Z tej okazji The Notorious B.I.G. pojawił się w Nowym Jorku w formie hologramu. Obecność wirtualnej postaci wzbudziła kontrowersje wśród mieszkańców miasta.

Biggie Smalls w Nowym Jorku

21 maja The Notorious B.I.G. skończyłby pięćdziesiąt lat. W ramach uczczenia pamięci o legendzie Brooklynu przygotowano szereg wydarzeń. Jedno z nich, zorganizowane z inicjatywy Lil Kim i Diddy’ego, nie spodobało się mieszkańcom Nowego Jorku.

Zobacz: The Notorious B.I.G. z nowym utworem z okazji pięćdziesiątej rocznicy urodzin

Przyjaciele zamordowanego ćwierć wieku temu rapera postanowili uhonorować go specjalnym hologramem stworzonym przez firmę Proto Inc. To firma zajmująca się holoportingiem, umożliwiająca ludziom pojawienie się w miejscach, w których nie mogą być fizycznie. W ramach współpracy artystów ze wspomnianą firmą na Brooklynie pojawił się autor Life After Death rzeczywistych rozmiarów. Wirtualnego Biggiego Smallsa ubrano w charakterystyczne okulary Versace, zielono-biało-czarny dres Sergio Tacchini oraz parę czarno-zielonych Air Jordanów 1. Fit został uzupełniony odpowiednim zegarkiem, kaszkietem i złotym naszyjnikiem.

Pomysł okazał się kontrowersyjny

W komentarzach pod postem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy, jednak nie wszyscy fani rapera są pozytywnie nastawieni do jego hologramu. Serwis HotNewHipHop.com przytoczył dwie mniej entuzjastyczne wypowiedzi internautów.

Trzymajcie ten hologram Biggiego z dala ode mnie.

Hologram Biggiego jest przerażający. Myślałem, że ten typ zaraz powie „Baby Babyyyyy”

– żartuje drugi.

Trwają obchody pięćdziesiątych urodzin Biggiego Smallsa. Z tej okazji The Notorious B.I.G. pojawił się w Nowym Jorku w formie hologramu. Obecność wirtualnej postaci wzbudziła kontrowersje wśród mieszkańców miasta. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →