fot. kadr z teledysku

Biggie i Diddy po raz pierwszy wzięli MDMA na planie klasycznego klipu

Obserwuj nas na instagramie:

Gdyby Biggie żył, to niedawno skończyłby 50 lat. Z tej okazji jego dawni współpracownicy podzielili się w sieci anegdotami z życia rapera. Sprawdź!

Co się działo na planie klipu do Hypnotize?

Diddy wyznał, że podczas nagrywania teledysku do hitu Hypnotize po raz pierwszy spróbował ecstasy wraz z Biggiem.

To było naprawdę intensywne doświadczenie, wiecie, o co chodzi. Biggie skończyłby dziś 50 lat. Sprawdźcie to, my nie mamy nic do ukrycia. To było bardzo dawno temu… to był nasz pierwszy raz. Wzięliśmy tylko odrobinę, było bardzo w porządku. Wzięliśmy mało, a mimo to znaleźliśmy się bardzo wysoko. Tak, to jest breaking news. A chrzanić to. Z okazji jego 50. urodzin, chcę, żebyście się o tym dowiedzieli.

– zdradził artysta

The Notorious B.I.G. – Hypnotize

Biggie – celebracja 50. urodzin zmarłego artysty

To nie wszystko. Podczas specjalnej imprezy z okazji urodzin Biggiego głos zabrała także Lil Kim, współpracownica i kochanka rapera. Powiedziała magazynowi People, że jej zdaniem gdyby Notorious wciąż żył, to nadal dominowałby na rynku hip-hopowym.

To jest bardzo ważne, by uhonorować króla. On jest królem. Jego spuścizna jako króla wciąż żyje. Jest niesamowitą osobą, niesamowitym artystą… To jest wspaniałe. Spójrzcie tylko na jego dyskografię. Spójrzcie na wszystko, co zdołał osiągnąć mimo młodego wieku.

– brzmiała wypowiedź raperki

Z okazji urodzin Biggiego w sieci ukazał się jego pośmiertny kawałek. Singiel nazywa się G.O.A.T. W tracku udział wzięli również Ty Dolla $ign oraz nigeryjska piosenkarka Bella Alubo. Za produkcję odpowiadają Elliot Osagie oraz Kayo. Premiera została skomentowana przez matkę artysty, Volettę Wallace.

Wspaniale jest być świadkiem tego, jak muzyka mojego syna zostaje odświeżona dla dzisiejszego pokolenia młodych mężczyzn i kobiet, którzy mogą korzystać z jego sztuki. Doceniam ciężką pracę wszystkich osób zaangażowanych w stworzenie tej doskonałej mieszanki głosów i dźwięków.

The Notorious B.I.G. – G.O.A.T

Gdyby Biggie żył, to niedawno skończyłby 50 lat. Z tej okazji jego dawni współpracownicy podzielili się w sieci anegdotami z życia rapera. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Co […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →