City of Lies, 2018

Johnny Depp w filmie o zabójstwie Tupaca i Notoriousa – „City of Lies” wchodzi do kin


10 marca 2021

Podziel się newsem:

Johnny Depp ostatnimi czasy nie miał lekko, ale wszystko wskazuje, że odbija się od dna. Do kin właśnie wchodzi City of Lies z 2018 roku, w którym aktor zagrał jedną z głównych ról.

Johnny Depp wraca na ekrany kin

Do sieci właśnie wleciał najnowszy trailer produkcji Saban Films. Obraz pod tytułem City of Lies opowiada o morderstwie rapera Biggiego Smallsa, czyli słynnego Notriousa B.I.G. Przewija się tam również wątek zabójstwa Tupaca, powiązany ze śmiercią Biggiego. Główną rolę gra tam właśnie nie kto inny, jak Johnny Depp, a jego filmowym partnerem został Forrest Whitaker. Jeszcze w marcu produkcja pojawi się w kinach – w końcu, ponieważ jej dystrybucja została zatrzymana na niemal trzy lata. Podobno wszystko przez toczące się procesy oraz pozwy sądowe wymierzone przeciwko Deppowi – chociaż mówi się też o nieoficjalnych „staraniach” policji z Los Angeles. Niemniej jednak, film wraca do kin. Czy aktor odkuje się swoją rolą?

Johnny Depp w City of Lies szuka zabójcy Notariousa
City of Lies, 2018

Johnny Depp w stylu lat 90.

Czego oczekujemy? Dobrego filmu, czy dobrej roli? Należy też postawić pytanie: jak bardzo chodliwy jest temat, którego podjął się reżyser,
Brad Furman? Czy kogoś jeszcze kręci i obchodzi zabójstwo Notoriousa i Tupaca i kiedy temat będzie można uznać za wyczerpany? Na Netflix pierwszego marca wleciał co prawda dokument o Biggiem, ale czy kryminał osnuty na biografii rapera, ze znikomym udziałem hip-hopu w soundtracku przekona do siebie widzów?

City Of Lies – Official Teaser Trailer (2021)

Żeby ocenić, należy najpierw oczywiście zobaczyć. Jestem osobiście ciekawa, jak film, który swoje zdążył odstać, poradzi sobie pośród kinowych nowości. Mam również nadzieję, że Johnny Depp będzie częściej pojawiać się na ekranach – zaczynają się spekulacje o jego udziale w produkcji Tima Burtona o Wednesday Addams. Miałby zagrać tam jej ojca, Gomeza, a że obaj panowie się przyjaźnią i pracowali ze sobą przy naprawdę wielu projektach, wydaje się to więcej, niż prawdopodobne.

Johnny Depp ostatnimi czasy nie miał lekko, ale wszystko wskazuje, że odbija się od dna. Do kin właśnie wchodzi City of Lies z 2018 roku, w którym aktor zagrał jedną z głównych ról. Johnny Depp wraca na ekrany kin Do sieci właśnie wleciał najnowszy trailer produkcji Saban Films. Obraz pod tytułem City of Lies opowiada […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →