Film o zabójstwie Tupaca i Notoriusa został wycofany z kin!


09 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Film „City of Lies” nie pojawi się na wielkim ekranie przez Johnny’ego Deppa?

Czekaliśmy na ten film niecierpliwością, a tu taki klops!

Dosłownie na miesiąc przed premierą filmu “City Of Lifes” firma Global Road Entertainment wycofała go z dystrybucji i to bez podania przyczyny!

Film z Johnnym Deppem w roli głównej opowiada o śledztwie prowadzonym w latach 90. przez detektywa Russella Poole, który badał sprawę morderstwa dwóch amerykańskim raperów – The Notoriusa B.I.G i Tupaca Shakura. 

Najprawdopodobniej powodem zablokowania dystrybucji “City Of Lies” jest sprawa sądowa wniesiona przez członka produkcji Gregga ‚Rocky’ Brooksa, który oskarżył Johnny’ego Deppa o pobicie. Według informacji podanych m.in. przez portal Variety.com aktor miał również szydzić z członków ekipy filmowej i proponować 100 tysięcy dolarów za uderzenie w twarz.

Film miał trafić do kin 7 września. Mamy nadzieję, że chłopaki się dogadają, bo MY CHCEMY TO OBEJRZEĆ!

Film „City of Lies” nie pojawi się na wielkim ekranie przez Johnny’ego Deppa? Czekaliśmy na ten film niecierpliwością, a tu taki klops! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dosłownie na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →