Odmieniony Johnny Depp bada sprawę morderstwa Notoriousa i Tupaca. Trailer City of Lies pojawił się w sieci.


23 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

We wrześniu w kinach pojawi się prawdziwa gratka dla fanów dobrego kryminału, amerykańskiego rapu i boskiego Johnny’ego.

City of Lies to oparty na faktach film opowiadający o dochodzeniu w sprawie morderstwa dwóch znanych amerykańskich raperów – The Notoriusa B.I.G i Tupaca Shakura. W latach 90. śledztwo w tej sprawie prowadził detektyw Russell Poole i to w jego rolę wciela się Johnny Depp, któremu na ekranie towarzyszyć będzie laureat Oscara – Forest Whitaker.

Tym razem Johnny’emu jednak daleko do wizerunku amanta i zawadiaki rodem z Piratów z Karaibów czy teledysków Marilyna Mansona. Johnny Depp w City Of Lies jest lekko podstarzałym panem z siwiejącym wąsem.

Jak Johnny Depp poradził sobie w nowej roli? Zobaczcie zwiastun filmu City of Lies, który trafi do kin 7 września 2018.

We wrześniu w kinach pojawi się prawdziwa gratka dla fanów dobrego kryminału, amerykańskiego rapu i boskiego Johnny’ego. City of Lies to oparty na faktach film opowiadający o dochodzeniu w sprawie morderstwa dwóch znanych amerykańskich raperów – The Notoriusa B.I.G i Tupaca Shakura. W latach 90. śledztwo w tej sprawie prowadził detektyw Russell Poole i to w jego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →