Tim Burton nakręci serial o Wednesday Addams

Obserwuj nas na instagramie:

Nie lada gratka dla fanów Tima Burtona i rodziny Addamsów. Ekspert od mrocznego, groteskowego, gotyckiego kina grozy stworzy serial, który opowie o córce Morticii i Gomeza, czyli Wednesday Addams.

To już oficjalne! Powstanie spin-off Rodziny Addamsów. Serial trafi na Netflixa i opowie o tajemniczej Wednesday Addams.

Tim Burton stworzy serial o Wednesday Addams dla Netflixa

Jak podaje portal Deadline, zatytułowany Wednesday, serial komediowy opowie o latach, w których Wednesday Addams była studentką w Nevermore Academy. Tam próbuje opanować pojawiające się zdolności parapsychiczne, udaremnić potworny szał zabijania, który terroryzuje lokalne miasto i rozwiązać nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą 25 lat wcześniej uwikłała się jej rodziców.

Produkcję wyreżyseruje specjalista od groteskowego kina grozy, Tim Burton (Edward Nożycoręki, Gnijąca Panna Młoda czy Sok z żuka) . Scenarzystami produkcji będą twórcy kultowych Tajemnic SmallvilleAlfred Gough i Miles Millar. Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w tytułową rolę i kiedy możemy spodziewać się premiery.

im Burton i Johnny Depp podczas kręcenia Edwarda Nożycorękiego
im Burton i Johnny Depp podczas kręcenia Edwarda Nożycorękiego

Opowieść o rodzinie Addamsów, stworzona przez amerykańskiego rysownika Charlesa Addamsa w 1938 roku, na przestrzeni lat doczekała się wielu ekranizacji, w tym dwóch seriali telewizyjnych, serii filmów, a ostatnio także filmu animowanego. Z rolą Wednesday najbardziej kojarzona jest Christina Ricci, która zagrała w Rodzinie Addamsów w 1991 roku i sequelu Rodzina Addamsów 2 ​​z 1993 roku.

christina ricci wednesday addams
Christina Ricci w roli Wednesday Addams

Nie lada gratka dla fanów Tima Burtona i rodziny Addamsów. Ekspert od mrocznego, groteskowego, gotyckiego kina grozy stworzy serial, który opowie o córce Morticii i Gomeza, czyli Wednesday Addams. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →