Tim Burton nakręci serial o Wednesday Addams

Podziel się newsem:

Nie lada gratka dla fanów Tima Burtona i rodziny Addamsów. Ekspert od mrocznego, groteskowego, gotyckiego kina grozy stworzy serial, który opowie o córce Morticii i Gomeza, czyli Wednesday Addams.

To już oficjalne! Powstanie spin-off Rodziny Addamsów. Serial trafi na Netflixa i opowie o tajemniczej Wednesday Addams.

Tim Burton stworzy serial o Wednesday Addams dla Netflixa

Jak podaje portal Deadline, zatytułowany Wednesday, serial komediowy opowie o latach, w których Wednesday Addams była studentką w Nevermore Academy. Tam próbuje opanować pojawiające się zdolności parapsychiczne, udaremnić potworny szał zabijania, który terroryzuje lokalne miasto i rozwiązać nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą 25 lat wcześniej uwikłała się jej rodziców.

Produkcję wyreżyseruje specjalista od groteskowego kina grozy, Tim Burton (Edward Nożycoręki, Gnijąca Panna Młoda czy Sok z żuka) . Scenarzystami produkcji będą twórcy kultowych Tajemnic SmallvilleAlfred Gough i Miles Millar. Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w tytułową rolę i kiedy możemy spodziewać się premiery.

im Burton i Johnny Depp podczas kręcenia Edwarda Nożycorękiego
im Burton i Johnny Depp podczas kręcenia Edwarda Nożycorękiego

Opowieść o rodzinie Addamsów, stworzona przez amerykańskiego rysownika Charlesa Addamsa w 1938 roku, na przestrzeni lat doczekała się wielu ekranizacji, w tym dwóch seriali telewizyjnych, serii filmów, a ostatnio także filmu animowanego. Z rolą Wednesday najbardziej kojarzona jest Christina Ricci, która zagrała w Rodzinie Addamsów w 1991 roku i sequelu Rodzina Addamsów 2 ​​z 1993 roku.

christina ricci wednesday addams
Christina Ricci w roli Wednesday Addams

Nie lada gratka dla fanów Tima Burtona i rodziny Addamsów. Ekspert od mrocznego, groteskowego, gotyckiego kina grozy stworzy serial, który opowie o córce Morticii i Gomeza, czyli Wednesday Addams. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →