Timothée Chalamet jako syn Edwarda Nożycorękiego!

Brak zdjęcia autora wpisu

08 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Timothée Chalamet wcielił się w syna Edwarda Nożycorękiego. Nie chodzi jednak o nowy film z udziałem młodego i zdolnego aktora, a o reklamę na Super Bowl.

Timothée Chalamet zaskoczył wszystkich

Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim nazywany Super Bowl to nie tylko wydarzenie sportowe, ale i kulturalne. To właśnie w tym dniu emocje widzów rozgrzewają nie tylko futboliści na boisku, ale i specjalnie przygotowane na tę okazję koncerty muzyczne, zwiastuny filmowe i serialowe oraz reklamy. I to właśnie w reklamie Cadillaca pojawił się Timothée Chalamet w roli syna Edwarda Nożycorękiego.

Timothée Chalamet w duecie z Winoną Ryder

Obok popularnego aktora grającego Edgara, zobaczyć możemy również Winonę Ryder, którą wystąpiła wraz z Johnny’m Deppem w oryginalnym filmie Tima Burtona z 1991 roku. Podobnie jak ojciec, Edgar ma mnóstwo problemów z funkcjonowaniem w otaczającym go świecie. Wszystko przez to, że zamiast palców, nasz bohater posiada… nożyce. Biedak nie może pograć ze znajomymi w piłkę, przecina przypadkowo linkę od hamulców w autobusie i przyciąga do siebie niczym magnes rzeczy z otoczenia. Matka chłopaka, aby poprawić jego kiepski humor, sprawia mu Cadillaca LYRIQ z funkcją jazdy bez użycia rąk.

Podczas Super Bowl amerykańscy widzowie mogli obejrzeć również m.in. występ The Weeknd, Miley Cyrus oraz zwiastuny serialu The Falcon and the Winter Soldier i filmu Old, którego reżyserem jest M. Night Shyamalan.

Poezja na Super Bowl 2021

Zaś przed samym meczem futbolu, swój wiersz wyrecytowała Amanda Gorman – ta sama młoda, ciemnoskóra dziewczyna, która pojawiła się podczas inauguracji Joego Bidena. Gorman przeczytała wiersz poświęcony wszystkim tym, którzy znajdują się na głównym froncie walki z pandemią koronawirusa – nauczycielom, pielęgniarkom i żołnierzom.

Timothée Chalamet wcielił się w syna Edwarda Nożycorękiego. Nie chodzi jednak o nowy film z udziałem młodego i zdolnego aktora, a o reklamę na Super Bowl. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →