kadr z filmu „Tamte dni, tamte noce”

Timothée Chalamet nie tylko zagra Boba Dylana. Zaśpiewa też jego piosenki


11 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Reżyser filmu biograficznego o Bobie Dylanie, James Mangold, ujawnił kolejne szczegóły produkcji. Przyznał, że odtwórca głównej roli Timothée Chalamet sam zaśpiewa wszystkie piosenki.

Nowe szczegóły

Podczas piątkowej imprezy Gwiezdnych Wojen, gdzie ujawniono, że James Mangold wyreżyseruje jeden z kolejnych filmów z serii, reżyser ujawnił także nowe informacje na temat zapowiadanej biografii Boba Dylana. Zdjęcia do filmu, w którym główną rolę zagra Timothée Chalamet, mają rozpocząć się w sierpniu. Reżyser zapytany wprost o to, czy amerykański aktor będzie śpiewał w filmie, odpowiedział bez zawahania: „Oczywiście”. Czym jeszcze podzielił się Mangold w rozmowie z portalem „Collider”?

To był niesamowity okres w amerykańskiej kulturze, a najlepszym tego potwierdzeniem jest historia 19-letniego Boba Dylana, który przyjechał do Nowego Jorku z dwoma dolarami w kieszeni i w ciągu trzech lat stał się światową sensacją. Najpierw został częścią nowojorskiej rodziny muzyki folkowej, po czym w pewnym momencie wyprzedził ją, gdy jego popularność wzrosła tak bardzo, że nie sposób było w to uwierzyć. To bardzo interesująca, prawdziwa historia o tak ciekawym momencie na amerykańskiej scenie muzycznej. Różne postacie, od Woody’ego Guthriego, przez Pete’a Seegera, Joan Baez, po Boba – wszyscy mają do odegrania rolę w tym filmie

– powiedział James Mangold „Colliderowi”.

Szczegółów dotyczących samego filmu poznaliśmy jak widać niewiele, ale ta szczególnie elektryzująca informacja z pewnością zachwyci fanów talentu Timothéego Chalameta.

Timothée Chalamet – człowiek wielu talentów

Nie będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć na ekranie śpiewającego Timothéego Chalameta. Aktor pokazał swoje zdolności wokalne między innymi w filmie W deszczowy dzień w Nowym Jorku, w reżyserii Woody’ego Allena, w którym zaśpiewał utwór Everything Happens To Me. W Tamte dni, tamte noce grał też na pianinie i chwytał za gitarę (na zdjęciu).

Śpiewający Timothée Chalamet w filmie Woody’ego Allena

Reżyser filmu biograficznego o Bobie Dylanie, James Mangold, ujawnił kolejne szczegóły produkcji. Przyznał, że odtwórca głównej roli Timothée Chalamet sam zaśpiewa wszystkie piosenki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →