“Tamte dni, tamte noce” – sequel filmu potwierdzony


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Reżyser filmu Tamte dni, tamte noce oficjalnie potwierdził, że ukaże się druga część tej historii pod tytułem – Znajdź Mnie.

Tamte dni, tamte noce – kinowy hit z kontynuacją

Tamte dni, tamte noce, czy też Call Me By Your Name, to ekranizacja powieści André Acimana, która w 2017 roku stała się prawdziwym hitem. Można by nawet zaryzykować stwierdzenie, że to jeden z tych współczesnych filmów, który zapisał się w historii popkultury i zostanie z kolejnymi pokoleniami odbiorców na długo.

Piękne zdjęcia, które zostały zrealizowane w bajecznych Włoszech, pełna emocji historia o dojrzewaniu młodego chłopaka, poruszająca relacja między Elio a Oliverem oraz niezapomniana rola młodego Timothée Chalameta, który dzięki Call Me By Your Name stał się jednym z najlepszych i najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia – właśnie za to miliony ludzi na całym świecie pokochały Tamte dni, tamte noce.

Tamte Dni tamte Noce sequel

Ekranizacja ma również swoją muzyczną odsłonę. Ścieżka dźwiękowa z tego filmu do dziś jest jedną z najchętniej słuchanych składanek filmowych i chyba nie ma osoby, która choć raz nie słyszałaby wzruszającej kompozycji Sufjana StevensaMystery of Love, która stała się utworem promującym Call Me By Your Name.

Sufjan Stevens – Mystery of Love, posłuchaj

Będzie sequel Call Me By Your Name z Timothée Chalametem oraz Armie Hammerem

Jesienią 2019 roku ukazała się kolejna powieść André AcimanaZnajdź Mnie, będąca kontynuacją historii z Tamtych dni, tamtych nocy. Niedawno w jednym z wywiadów reżyser Call Me By Your NameLuca Guadagnino potwierdził, że rozpoczął już pracę nad ekranizacji kolejnej części historii Elia.

Reżyser zdążył spotkać się już ze scenarzystą sequela, którym tym razem nie będzie James Ivory. Niestety prace nad produkcją zostały wstrzymane w związku z pandemią koronawirusa. Guadagnino zdradził jednak, że gdy tylko będzie to możliwe – na plan wrócą Timothée Chalamet oraz Armie Hammer i ponownie wcielą się w role Elio i Olivera.

Jedno jest pewne – warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać na sequel Tamte dni, tamte noce, który mamy nadzieję dorówna poprzednikowi. Jeśli jednak już nie możecie doczekać się tego, jak rozwiną się historie głównych bohaterów filmu – sięgnijcie po wspomnianą książkę Znajdź Mnie!

Znajdź mnie

Reżyser filmu Tamte dni, tamte noce oficjalnie potwierdził, że ukaże się druga część tej historii pod tytułem – Znajdź Mnie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →