Zobaczcie sklep zaprojektowany przez reżysera „Call me by your name”.


04 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Wiedzieliście, że reżyser filmu „CALL ME BY YOUR NAME” zajmuje się także projektowaniem wnętrz? Zobaczcie sklep, który przypomina klasztor.

Luca Guadagnino poza byciem reżyserem zajmuje się także estetyzacją wnętrz, o czym zawsze marzył. Teraz zamienił pasję w projekt, zakładając własne studio projektowe.

Pierwszym projektem było zaprojektowanie prywatnego domu nad jeziorem Como.  Ostatnio studio wzięło na warsztat przestrzeń publiczną: rzymski sklep marki Aesop. Postawiono na materiały nawiązujące do antycznej historii miasta: marmur czy też surowy, nieobrobiony kamień.

Przedstawiciele marki bardzo chcieli by sklep przypominał klasztor poprzez surową i spokojną atmosferę. A to zlecenie otrzymał dosłownie przypadkowo, gdy Luca i Dennisa Paphitisa (założyciel AESOP) spotkali się w hotelu w Los Angeles.

 

Wiedzieliście, że reżyser filmu „CALL ME BY YOUR NAME” zajmuje się także projektowaniem wnętrz? Zobaczcie sklep, który przypomina klasztor. Luca Guadagnino poza byciem reżyserem zajmuje się także estetyzacją wnętrz, o czym zawsze marzył. Teraz zamienił pasję w projekt, zakładając własne studio projektowe. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →