źródło: Warner Bros.

Timothée Chalamet w love story o kanibalach. Obejrzyjcie zwiastun „Bones and All


30 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Film wyreżyserował Luca Guadagnino – twórca Tamtych dni, tamtych nocy, w których Timothée Chalamet zagrał jedną z głównych ról. Za swój występ był też nominowany do Oscara.

Gwiazda na gwieździe

Zacznijmy od obsady. Oprócz jednej z najjaśniejszych obecnie aktorskich gwiazd młodego pokolenia, która ma na koncie już m.in. współpracę z Davidem Michôdem (Król), Gretą Gerwig (Lady Bird, Małe kobietki), Wesem Andersonem (Kurier Francuski…), Woodym Allenem (W deszczowy dzień w Nowym Jorku), Denisem Villeneuve (Diuna) czy Adamem McKayem (Nie patrz w górę), w Bones and All dostrzec można inne wielkie talenty. Chalametowi na ekranie partneruje Taylor Russell, która kilka lat temu błysnęła świetną rolą w Falach Treya Edwarda Shultsa. Są też m.in. geniusz brytyjskiej sceny i wybitny aktor z Oscarem na koncie – Mark Rylance, mająca ostatnio świetną passę w kinie i telewizji Chloë Sevigny i Michael Stuhlbarg (Poważny człowiek, Kształt wody). Ten ostatni, podobnie jak Chalamet, także grał w Tamtych dniach… Guadagnino – wcielił się w kultową już postać wyrozumiałego i tolerancyjnego ojca głównego bohatera. Tego od słynnego, chwytającego za serce monologu.

Bones and All
Timothée Chalamet w Bones and All

Do ostatniej kosteczki

Bones and All, które w Polsce nosić będzie prawdopodobnie tytuł Do ostatniej kosteczki, to historia miłosna między Maren, młodą kobietą uczącą się jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, oraz Lee – wyjętym spod prawa włóczędze. Jesteśmy świadkami ich długiej podróży przez Amerykę lat 80. – przez bezdroża, obskurne motele i podłe dzielnice. Aha – jeszcze jedno. Maren i Lee nie tylko pragną siebie nawzajem, ale także ludzkiej krwi i mięsa. Są kanibalami, odmieńcami, więc przetrwanie w ich przypadku może okazać się jeszcze trudniejsze, niż nam się wydaje – szczególnie jeśli potraktujemy ich okrutny zwyczaj żywieniowy jak coś na kształt choroby czy uzależnienia.

Bones and All
kadr z filmu Bones and All

Zobacz też: Timothée Chalamet wyznał, że Leonardo DiCaprio dał mu radę dotyczącą kariery

Niedługo w kinach

Film Luki Guadagnino ma trafić do polskich kin 25 listopada. Autorem scenariusza do Bones and All jest David Kajganich. To trzeci film, nad którym pracuje wspólnie z włoskim reżyserem – po A Bigger Splash i Suspirii. Scenariusz jest adaptacją powieści Camille DeAngelis. Poniżej pierwszy zwiastun Bones and All:

Film wyreżyserował Luca Guadagnino – twórca Tamtych dni, tamtych nocy, w których Timothée Chalamet zagrał jedną z głównych ról. Za swój występ był też nominowany do Oscara. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →