fot. Paradoks.net

Florence Pugh pojawi się w drugiej części „Diuny”?


09 marca 2022

Podziel się newsem:

Florence Pugh prowadzi obecnie rozmowy, aby dołączyć do obsady Diuny. Czy aktorkę zobaczymy na planecie Arrakis? Sprawdź!

Druga część Diuny nadchodzi

Kontynuacja sławnego science-fiction ukaże się w październiku 2023 roku. Obsada filmu okraszona jest takimi nazwiskami, jak Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Timothee Chalamet, czy też Zendaya. Podobno do jej składu dołączyć ma także Florence Pugh.

Florence Pugh
Florence Pugh/ fot. Interia

Angielska aktorka prowadzi obecnie rozmowy, aby dołączyć do gwiazdorskich szeregów nowej odsłony Diuny, kontynuacji nominowanej do Oscara epopei science-fiction Denisa Villeneuve’a. Florence Pugh proszona jest o zagranie księżniczki Irulan, córki cesarza.

Przeczytaj także: „Diuna” – zawalcz o planetę Arrakis. Powstaje gra komputerowa

Scenariusz jest jeszcze w trakcie pisania, dlatego podobno aktorka czeka na jego najnowszy szkic. Ponadto planowanie stanowi kolejną przeszkodę. Pugh walczy również o biografię Madonny i nie wiadomo, czy uda jej się spiąć tak napięty grafik w przypadku otrzymania obu ról.

Diuna część 2. – kiedy możemy spodziewać się kolejnej odsłony?

diuna 2
Diuna, materiały prasowe

Film wyreżyserowany przez Villeneuve ma zostać wznowiony od miejsca, w którym skończyła się jego pierwsza odsłona. Kolejna część opowie nam także resztę historii powieści Franka Herberta z 1965 r. o tym samym tytule, z Paulem Atreidesem (Chalamet) walczącym u boku Fremenów o uwolnienie pustynnej planety Arrakis z uścisku rodu Harkonnen. Projekt obejmie trzy nowe główne części, w tym historię cesarza Shaddama IV, władcy, który wysyła rodzinę Atrydów na Arrakis, oraz Feyda-Rautha, przebiegłego bratanka barona, który stoi na czele Domu Harkonnenów.

Diuna, która była emitowana w Stanach Zjednoczonych w kinach i na HBO Max, zarobiła na całym świecie ponad 400 milionów dolarów. Warner Bros ogłosił, że druga część Diuny ujrzy światło dzienne 20 października 2023 roku.

Florence Pugh prowadzi obecnie rozmowy, aby dołączyć do obsady Diuny. Czy aktorkę zobaczymy na planecie Arrakis? Sprawdź! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Druga część […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →