fot. Telva

“Madonna” – oto kandydatki do roli w filmie biograficznym


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących castingu nadchodzącego filmu biograficznego o Madonnie. Kto powalczy o rolę w projekcie?

Kto powalczy o rolę w filmie?

Castingi do filmu Madonna trwają w najlepsze. Za przesłuchania i organizację selekcji odpowiada Carmen Cuba. Na liście aktorek, które biorą udział, są Alexa Demie (Euforia), Odessa Young (Mothering Sunday), Emma Laird (Mayor of Kingstown), Bebe Rexha, Sky Ferreira, Julia Garner (Ozark) oraz Florence Pugh (Czarna Wdowa).

Według strony The Hollywood Reported każda z aktorek udała się na przygotowawczy obóz castingowy, na którym oprócz 11-godzinnego wymiaru pracy artystki musiały stawić czoła wielu wyzwaniom. Musiały bowiem podjąć się pracy z choreografem Madonny, a także samą wokalistką, by przedstawić swoje umiejętności taneczne, a także wokalne, które będą niezbędne do podjęcia się roli w filmie.

Przeczytaj także: Kolabo na które wszyscy czekali – Dua Lipa w jednym utworze z Madonną!

Przesłuchania do mojego filmu to surrealne doświadczenie. Ale świetnie się bawię, tańcząc do klasyków!

– komentuje poszukiwania aktorki piosenkarka.
Madonna
fot. MDNA SKIN

Rola będzie wymagała tego, by aktorka była po prostu perfekcyjna we wszystkich tych aspektach na raz. W filmie o Madonnie artystka odgrywająca główną postać będzie sama śpiewała i tańczyła, a co za tym idzie – musi być gotowa na nadchodzący ogrom pracy, jaka ją czeka.

Mimo tak wielu szczegółów nie znamy jednak żadnych informacji dotyczących scenariusza produkcji. W październiku wokalistka uchyliła jedynie rąbka tajemnicy dotyczącego kreatywnych prac nad filmem.

Pisanie mojego scenariusza to najbardziej wyczerpujące i wymagające doświadczenie, przez jakie kiedykolwiek przeszłam. To trochę jak psychoterapia, bo muszę pamiętać każdy szczegół z mojego życia – od dzieciństwa po dzień dzisiejszy.

– powiedziała w wywiadzie wokalistka.

Nad projektem pieczę sprawuje sama Madonna, która jest współscenarzystką (razem z Diablo Cody) i reżyserką nadchodzącej produkcji. Na ten moment nie znamy daty premiery filmu.

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących castingu nadchodzącego filmu biograficznego o Madonnie. Kto powalczy o rolę w projekcie? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kto powalczy o rolę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →