Kolabo na które wszyscy czekali – Dua Lipa w jednym utworze z Madonną!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dua Lipa i Madonna - o takim połączeniu mówiono już od dawna. W końcu ziściło się jedno z największych marzeń Dua Lipy i jej fanów. Będzie wspólny utwór!

Kolejne niespodzianki od Dua Lipy

Dua Lipa nie przestaje zaskakiwać! Kilka miesięcy temu wydała swój najnowszy, drugi album Future Nostalgia, który od razu został okrzyknięty jedną z najlepszych płyt pop nowej dekady. Nic dziwnego, bowiem artystka czerpie na niej z najlepszych zasobów muzyki tanecznej z obrębu kilku ostatnich dekad.

Kilka dni temu ukazał się animowany teledysk do kolejnego singla z tego wydawnictwa – Hallucinate. Potem pojawił się wspólny utwór Dua Lipy, J Balvina, Tainy’ego i Bad BunnyUN DIA (ONE DAY). W międzyczasie Break My Heart znalazło się na szczycie oficjalnej, radiowej listy przebojów pop w Stanach Zjednoczonych. To już trzeci singiel Dua Lipy, który uplasował się na pierwszym miejscu.

Dua Lipa, Madonna, Missy Elliott i The Blessed Madonna we wspólnym remixie Levitating

Prawdziwa bomba jednak dopiero nadejdzie. Brytyjska wokalistka właśnie ogłosiła, że niedługo ukaże się nowa, wyjątkowa wersja utworu Levitating. Wyjątkowa, bo dograła się do niej sama królowa estrady i muzyki popMadonna oraz raperka Missy Elliott. Dodatkowo kawałek został zremiksowany przez The Blessed Madonna.

Dua Lipa nie ukrywa ekscytacji i przyznaje, na swoim profilu na Facebooku, że ta współpraca jest spełnieniem jej marzeń. Efekty pracy tej czwórki ukażą się już 14 sierpnia. Zdaje się, że jest na co czekać – zapnijcie pasy!

Dua Lipa Madonna

Dua Lipa i Madonna – o takim połączeniu mówiono już od dawna. W końcu ziściło się jedno z największych marzeń Dua Lipy i jej fanów. Będzie wspólny utwór! Kolejne niespodzianki od Dua Lipy Dua Lipa nie przestaje zaskakiwać! Kilka miesięcy temu wydała swój najnowszy, drugi album Future Nostalgia, który od razu został okrzyknięty jedną z […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.